Stany pro after party

Kult mladých a úspěšných lidí roste a sílí. Otevírá dveře všem, kteří mají v občance 18+ a vejdou se do škatulky pro pětatřicátníky. Jsou svobodní, sebevědomí a přináší sebou zvyklosti a manýry, které si již v ničem nezadají s americkou smetánkou. Mezi takové patří pořádání after párty s hudbou a ohňostroji v zahradách nebo u bazénů. Ty tam jsou doby, kdy se mladí potajmu scházeli a dělali mejdany za zdmi rodičovských bytů. Dnešní doba přeje okázalosti. Kdo neslaví na after párty, jako by nebyl. Zajistit akci pod širým nebem, na kterou pozve kamarády, kolegy a možná i nějaké ty celebrity, vyžaduje určitý grif. Abyste v roli organizátora uspěli, je nutné mít na paměti, že žádná akce pod širým nebem se neobejde bez zastřešení. Party stan poskytne zázemí, které se využívá k občerstvení, hudební produkci, usazení hostů a proti nepřízni počasí.

Jak vybrat stan?

Nejlepší volbou pro zahradní oslavu je párty stan 2m. Jeho konstrukci lze možné postavit jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu, přičemž konstrukce má připravené otvory pro každý typ ukotvení. Jeho mobilní systém instalace je vstřícný pro každodenní užití, montáž je snadná díky označení konkrétních částí, takže ji zvládne průměrně inteligentní člověk. Svrchní plachta je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu, takže vás stan ochrání i v případě, že přijde bouřka nebo průtrž mračen. Vybrat si můžete stan s okny i bez oken, přitom lze stany libovolně spojovat a kombinovat. Největší ze stanů pojme objemově až 96 metrů čtverečních.

Stany pro všechny příležitosti

Obdobné řešení zázemí pro hosty i catering má i párty stan na svatbu. Poskytnou zázemí nevěstě i ženichovi, stejně jako zde najdou azyl i svatební hosté. Do vnitřní sekce lze umístit zdobnou svatební tabuli, hudbu, taneční parket i plochu pro svatební dary. Všechny zmíněné stany lze koupit nebo zapůjčit a pronajmout na dočasnou dobu. Společnost MP Tent dokonale zná potřeby svých klientů a pomůže vám vybrat ten pravý. Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se strukturou od 400g/m2 až do 720g/m2. Díky odolnosti, pevné konstrukci a elegantnímu designu jsou ideální pro praktické lidi, které si umí užívat života a současně ocení estetiku a funkčnost.

Publikováno: 10. 03. 2020

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová