Fotoobraz: Originální svatební dárek i vzpomínka na den D

Máte za sebou vysněnou svatbu, která předčila veškerá očekávání a ráda byste si ji každý den připomínala znovu a znovu? Nepochybujeme, že máte spoustu krásných fotek, ale ty jsou vidět jen, když otevřete fotoalbum nebo příslušnou složku v mobilním telefonu. Z těch nejlepších snímků však můžete snadno vytvořit jedinečnou dekoraci – fotoobraz. Fotoobrazy patří k nejoblíbenějším nástěnným dekoracím a umí rozzářit interiér. Ty s motivem svatby jsou jako stvořené do ložnice i obývacího pokoje, ale stejně dobře se se mohou vyjímat třeba pracovně či kdekoliv jinde.

Fotoobraz jako svatební dar

Unikátním obrazem z vlastních fotek zabodujete i v případě, že se chystáte na svatbu někoho jiného. Nevíte-li si rady s výběrem svatebního daru, případně byste ráda novomanželům věnovala něco navíc, s fotoobrazem rozhodně nešlápnete vedle. Naopak si můžete být jistá, že pár dárek neodloží mezi „nevhodné“. Co třeba zamilovaná fotka nevěsta a ženicha z dob, kdy spolu teprve začínali, případně snímek ze společné dovolené?

Fotoobraz vytvoříte online

Cesta k nádhernému fotoobrazu je jednoduchá. Vytvořit vám ho umožní intuitivní editor na empikfoto.cz. Prvním krokem je výběr fotografie. Jaký snímek zvolíte, je čistě ve vaší režií. Měl by být v dostatečně vysokém rozlišení, aby po zvětšení na obrazu nebyl rozmazaný. Na jeden obraz můžete použít i více fotografií – uděláte z nich stylovou koláž. Díky funkce automatického rozvržení fotek budete mít hotovo za pár minut. Zároveň dostanete na výběr z více než 30 výjimečných šablon, pomocí kterých můžete původní snímky vylepšit. Kliparty a rámečky lze libovolně přesouvat tak, aby vzhled dekorace odpovídal vašemu vkusu. Hotové fotoobrazy vypadají vážně báječně. Jsou připevněny na dřevěném vnitřním rámu a mají potištěné okraje. Moderní technologie tisku a gramáž plátna 360 g/m2 garantují perfektní výsledek. A co se týče ceny, příjemně vás překvapí. Nejmenší rozměr 30×30 cm je „za hubičku“ a průvan v peněžence vám neudělá ani fotoobraz 70×70 cm.

Publikováno: 18. 01. 2019

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová