Penzin Pavlov – nezapomenutelná relaxace u sklenky vína v objetí Pálavských vrchů

Milovníci delikatesního moravského vína, divukrásné přírody a pestrých volnočasových aktivit neodolají pobytu na jižní Moravě. Není divu, Pálavské vrchy patří k nejkrásnějším oblastem této destinace. Relaxace na jižní Moravě v penzionu Florián v panenské přírodě Pálavských vrchů je vhodná pro rodiny s malými dětmi, zamilované páry i výletníky, kteří hledají ideální výchozí bod pro poznání krás okolí obce Pavlov.

Archeopark, víno i výlety po okolí

Penzion Florián najdete v malebném Pavlově nedaleko Novomlýnských nádrží, přímo na úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína. Tato vinařská obec láká nejen posezením ve sklípku a ochutnávkou místních vín. Nachází se zde archeopark, vinařská stezka, zřícenina hradu Děvičky i památky architektury. Jakmile se ubytujete, musíte navštívit soubor barokních vinařských staveb s lisovnami, kostel sv. Barbory a barokní hřbitov. Na první pohled vás zaujmou pestře zdobené štíty domů, neméně zajímavý je archeologický park. Jedná se o naleziště, které dokazuje osídlení z dob lovců mamutů. Penzion Pavlov je tedy unikátním místem, odkud krásy oblasti prozkoumat.

Proč penzion Florián?

Ubytování v rekonstruovaném penzionu Pavlov je komfortní a vhodné pro všechny generace. Jedná se o pět pokojů a jeden apartmán s tím, že má každý z nich své sociální zařízení a lůžka jsou opatřena kvalitními matracemi. Součástí pokojů jsou lednice, TV a WIFI zdarma. V koupelně najdete sprchový kout, ručníky i sprchový gel. Hosté mají k dispozici rovněž mikrovlnnou troubu a varnou konvici a nádobí si mohou zapůjčit z Pavlov restaurace. Po celodenním putování po přírodní rezervaci Děvín-Kotel-Soutěska a radovánkách v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách si jistě užijete nejen výletní plavbu po horní nádrži, ale také hudební večery a posezení u dobrého vína v restauraci penzionu.

Publikováno: 24. 10. 2021 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Svatební cesta

Autor: Eva Svobodová