Užijte si stylové Vánoce díky jedinečným výrobkům značky Filter Logic

Konzumace kvalitního espressa není jen o přípravě a vypití kávy. Jde o jedinečný rituál spojený se setkáváním přátel anebo vychutnání si o samotě přítomného okamžiku. Na jeho výsledek má vliv nejen chuť připravené kávy, ale také její vizuální dojem. Připravíte-li si skvělé espresso, které však naplníte do nevzhledného šálku, je rázem po zážitku.

Skleničky na kávu i pro nejnáročnější labužníky

Každý, kdo se někdy zaměřil na přípravu opravdu kvalitní kávy v domácích podmínkách, možná nejprve stál před spoustou neřešitelných problémů, které plynuly především z výběru vhodného způsobu přípravy kávy a přesného dodržení postupu. Jestliže však časem získáte praxi a vypilujete své dovednosti, stane se pro vás příprava skvělé kávy hračkou, která zabere jen zlomek času, jež jste jí museli věnovat v počátcích svého snažení. Všichni, kdo se o něco podobného někdy pokusili, jistě zjistili, že základními ingrediencemi pro skvělou kávu jsou kvalitní dobře upražená zrna a voda bez nežádoucích příměsí. To zjistili i odborníci anglické značky Filter Logic, která pro vás již desítky let připravuje filtrační systémy na vodu, a nově také nabízí veškeré příslušenství spojené s přípravou kvalitní kávy, včetně praktických termoizolačních sklenic.

K čemu jsou dobré teplotně izolační sklenice?

Skleničky na kávuborosilikátového skla udrží nápoj teplý po celou dobu konzumace. Patentovaná technologie Thermoshield Technology – Precision se postará o to, že přestože bude nápoj uvnitř teplý až horký, konzument z vnější strany nic neucítí a sklenice bude na dotyk stále příjemně chladná. To je však zrádné a vede to k domněnce, že káva je již studená. Díky tomu si lidé, kteří pijí kávu z termosklenice s izolačním dvojsklem poprvé, často popálí ústa.

Nápad na vánoční dárek

Termosklenice seženete v mnoha různých tvarových variantách i objemech v závislosti na tom, jaký nápoj do nich chcete plnit. Oblíbené jsou například skleničky na cappuccino s objemem 300 ml, do nichž můžete plnit i skvělé americano nebo macchiato. To si ale zaslouží spíše podlouhlé a elegantní sklenice, které lépe odkryjí jeho strukturu. Každý nápoj zkrátka vyžaduje své. Právě na to byste měli myslet, budete-li chtít termosklenicí obdarovat své přátele a rodinu. Tento typ skleniček na kávu je totiž originálním a nadčasovým dárkem, který potěší každého.

Publikováno: 21. 12. 2020

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová