Nechte si uspořádat svatbu zcela podle vlastních představ

Pokud se chystáte v brzké době vstoupit do svazku manželského a ještě nemáte zcela ucelenou představu o podobě celého obřadu a všeho kolem, možná byste uvítali využít možnosti svatby na klíč.

Neničte si nervy zbytečně

Svatební den patří mezi nezapomenutelné zážitky pro každého účastníka, nejvíce však samozřejmě pro novomanžele. Je jedno, jestli si řeknete své „ano“ v kostele s desítkami a stovkami hostů nebo v nevadské kapli pod dohledem Elvise. Vždy se jedná o výjimečnou událost, která se vám navždy zaryje do paměti. Ne pokaždé však vše vyjde podle představ. Realizace hlavně větších akcí je dosti obtížná a ledacos se může pokazit. Jde o docela náročnou záležitost, která stojí nejen moře práce, ale také i nervy. Nechcete-li si se svým dnem D dělat větší starosti, než je nezbytně nutné, svatba na klíč by vám pravděpodobně mohla vytrhnout pomyslný trn z paty.

Vše bude podle vašich představ

Možnost konání svateb dnes nabízí kde kdo, nicméně Hotel Resort Equitana je v tomto ohledu přeci jen trochu napřed. Nabízí možnost pořádání jak decentní svatby, tak i obřadů za přítomnosti desítek hostů. O občerstvení, hudbu ani další nezbytnosti, které k tomu všemu patří, se nebudete muset vůbec starat. Na vás bude hlavně výběr svatebního menu, způsobu obřadu, místa, stylu hudby nebo zdali to bude svatba s ubytováním, či bez, nicméně o nic dalšího se již nebudete muset starat. Kompletní a bezchybnou realizaci zajistí hotel.

Romantika v přírodě

Celý obřad je možné realizovat v areálu hotelu, a to jak ve vnitřních prostorách, tak i venku. Stále větší popularitu má však i svatba na statku. Jde o příjemné venkovské prostředí, které je ideálním místem hlavně pro romantické duše. I v tomto prostředí lze uspořádat jak velkolepou veselku, tak i malý obřad pouze o pár lidech. Je však potřeba si termín zarezervovat s dostatečným předstihem. Vzhledem k tomu, že hotel rovněž nabízí i různé druhy vyžití, třeba wellness či možnost zajezdit si na koni, nemusí být svatba tím jediným krásným zážitkem, který si odnesete.

Publikováno: 20. 08. 2021

Kategorie: Svatební místa

Autor: Eva Svobodová