Biokosmetika jako svatební dar? Proč ne!

Přírodní kosmetika obohacuje lidský organismus o širokou škálu užitečných a prospěšných látek. Na rozdíl od konvenční kosmetiky totiž certifikované bio produkty neobsahují žádné syntetické a přidané látky, barviva, silikony a další. Hydratují a vyživují poškozenou a citlivou pokožku a díky jejich přírodního složení nehrozí žádná alergická reakce na chemické látky. Jsou natolik populární, že se za ně nemusíte stydět ani v případě, že se je někomu rozhodnete darovat jako svatební dar. Pokud vás čeká významná událost, jako například svatba někoho blízkého a vy zatím nemáte žádný dárek, máme pro vás dobrý tip. Co takhle darovat pěkné dárkové balení s přírodní kosmetickou sadou? Právě biokosmetika totiž může být pro obdarované to pravé ořechové. Přírodní sprchové gely, krémy, oleje a tělová mléka ocení převážně osoby něžného pohlaví, ovšem neopovrhnou jimi ani muži. V tomto článku jsme pro vás sepsali hned několik biokosmetických produktů, které stojí za to.

Přírodní bomby do koupele

Romantická koupel společně se svou drahou polovičkou, a to rovnou po svatebním dni? Proč ne? Součástí svatební oslavy je také svatební hostina, která obvykle zahrnuje i alkohol a spoustu občerstvení. Odpočinout si v horké vaně obohacené o přírodní prospěšné látky přijde po takovém dni vhod. Přírodní bomby do koupele obsahující kvalitní tělový peeling, pěnu a vyživovací přírodní šampon zajistí 100% výživu pro váš organismus.

Peelingy, pleťové a micelární vody

Zdravá a zářivá pleť je snem snad každé ženy. Peelingy, pleťové a micelární vody, ale také čistící gely, mléka a emulze se postarají o účinné čištění pleti a zajistí, aby péče o pleť byla opravdu stoprocentní.

Pleťová séra

Pleťové sérum podporuje regeneraci citlivé a náročné pleti. Účinně vyživuje pleť, urychluje hojení a hydrataci namožené pokožky. Inspiraci už máte - čím novomanžele obdarujete, záleží na vás. Bohatou nabídku přírodních produktů najdete v oblíbeném eshopu biooo.cz.

Publikováno: 23. 04. 2022

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová