Svatba bez obřadu? Stejná jako bez dobrého jídla...

Dnes už si jen málokdo z nás potrpí na typicky romantickou utajenou svatbu kdesi v kapličce daleko od ostatních lidí, pouze se svědky a oddávajícím. V jeden z nejdůležitějších dnů našeho života chceme mít po svém boku nejen svou drahou polovičku, ale i rodinu a přátele. Kromě toho, že bychom pro ně měli připravit příjemné prostředí a zábavu, aby ještě během dne nezačali litovat toho, že naše pozvání přijali, v žádném případě bychom neměli opomenout ani pohoštění.

Sytý host - šťastný host

Jistě, že naši známí nepřijdou jen kvůli tomu, aby se pořádně najedli. Na druhou stranu je nutné vzít v potaz, že svatební den je dlouhý nejen pro nevěstu a ženicha, ale i pro všechny ostatní. Atraktivní svatební hostina by proto měla být samozřejmostí, chceme-li, aby bylo na náš osudový den vzpomínáno jen v tom nejlepším duchu.

Další starosti? Ano i ne.

Není tajemstvím, že příprava svatby je náročným během na dlouhou trať - pochopitelně v přeneseném slova smyslu, neboť organizace vyčerpá člověka především po psychické stránce. Při pomyšlení na další kupu zařizování, kterou s sebou přináší svatební menu, nám tak často vstávají vlasy hrůzou. Tety, babičky, sestry i dcery mohou samozřejmě napéct mísy řízků a svatebních buchtiček, existuje ale i jiná alternativa. Pokud bychom se raději chtěli vydat cestou skýtající méně povinností pro nás, můžeme se například obrátit na některou z restaurací v okolí a nechat si zde připravit svatební menu. V dnešní době existuje také téměř nekonečná škála různých cateringových společností. Svatební raut, obložené mísy, nápoje nebo cokoliv jiného tak můžeme svěřit do rukou profesionálů, kteří se postarají o vše od přípravy, přes servírování až po úklid. Občerstvení je nedílnou součástí téměř každé svatby a naši hosté budou o to více a mile překvapeni, pokud na ně bude čekat něco skutečně chutného a výjimečného. Zároveň je ale důležité mít na paměti, že vše není jenom o jídle a pití. Svatba je především jednou z nejkrásnějších událostí vůbec, není proto důležité lpět na každém detailu a zbytečně si při přípravách přidělávat vrásky.

Publikováno: 02. 08. 2018

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová

Tagy: catering svatba | svatba | svatební catering