Jak na luxusní svatební oznámení snadno a rychle?

Svatba je velký životní milník a pro někoho dokonce tou nejdůležitější událostí, kterou dotyčný za svůj životě zažijete. Přípravy bývají dlouhé a mnohdy stresující, a proto byste vše měli plánovat - i oznámit  - s dostatečným předstihem. Skutečně není radno věci odkládat na poslední chvíli, aby se i svatebčané mohli podle data vaší svatby zařídit. V tomto článku vám poradíme, jak na luxusní svatební oznámení snadno a rychle.

Jak začít?

Krásné svatební oznámení můžete mít rychleji, než řeknete švec, a to v rámci několika jednoduchých kroků. Stačí vybrat typ svatebního oznámení, které se vám nejvíce líbí, a poté ho standardním způsobem objednat přes webové stránky Kyoprint.cz. Co obsahuje online objednávka? Jakmile se rozhodnete pro konkrétní styl svatebního oznámené, přejdete k realizaci. Vyplníte potřebné údaje, poté vyberete styl a barvu písma a případně další atributy.

Toužíte po luxusním svatebním oznámení na míru?

Design vašeho oznámení si můžete sami dle svých preferencí nastavit v on-line designeru. Pokud chcete, aby vzhled byl opravdu perfektní, máte možnost využít služeb profesionálního grafika. Jakmile svou objednávku odešlete, tak vám do 2 pracovních dnů přijde náhled svatebního oznámení. Pokud nebudete s grafickým výtvorem spokojeni, grafik ho upraví dle vašich přání a požadavků. Do výroby půjde svatební přání až v momentě, kdy s ním budete na 100 % spokojeni. Objednávka bývá odeslána obvykle do 5-7 pracovních dnů, ale v případě, že na vás tlačí čas, můžete vybrat možnost tisk svatebního oznámení do 24 hodin.

Potřebujete i jiné svatební tiskoviny?

Nevíte si rady, kde sehnat svatební tiskoviny, nebo už máte starostí nad hlavu a rádi byste vše vzali "jedním vrzem"? Nahlédněte do bohaté nabídky Kyoprintu a objednejte si vše potřebné – jmenovky na svatební stůl, svatební menu, svatební knihy, svatební etikety na víno a mnohem více, stačí navštívit webové stránky Kyoprint - luxusní svatební tiskoviny.

Publikováno: 17. 12. 2021

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová