Jak oživit svatební fotografie?

Pokud se schyluje ke svatbě, snažíte se o to, aby byla opravdu dokonalá a vyšperkovaná k dokonalosti. To je samozřejmě pochopitelné, pravděpodobně svou svatbu budete plánovat jenom jednou v životě. Abyste na ni však mohli vzpomínat po celý život, vyplatí se investovat do opravdu kvalitního fotografa, který vykouzlí ze svatebních fotografií něco naprosto originálního a unikátního. Většinou se používají svatební prskavky nebo jsou zátiším svatební ohňostroje, ovšem svatební fotografie je možné ozvláštnit ještě jinak.

Dýmovnice do rukou

Jednou z možností, jak oživit svatební fotografie jsou dýmovnice do ruky, které mohou vytvořit opravdu zajímavé fotografie. Většinou se používají černé nebo bílé dýmovnice, ale ani v tomto případě se fantazii meze nekladou, tudíž je možné použít i dýmovnice různých barev.

V současné době jsou dýmovnice využívány opravdu celou spoustou fotografů, kteří si je objednávají jak z tuzemských e-shopů, tak i ze zahraničních obchodů.

Focení se zvířaty

Pokud novomanžele spojuje láska ke zvířatům nebo mají společný koníček spojený s konkrétním zvířetem, proč nevyfotit svatební fotografie právě ve spolupráci s oněmi zvířaty? Nejčastěji se k tomuto kroku uchylují novomanželé, kteří milují koně a péči o ně. Fotografie s koňmi jsou opravdu unikátní a jsou zároveň velice originální, také něžné a jedinečné. Jestli vás spojuje láska ke koňům, víte, jak budou vaše svatební fotografie vypadat.

Focení ve vodě

Dalším způsobem, jak docílit opravdu zvláštních a originálních, přesto dokonalých svatebních fotografií je vyfotit je ve vodě. Voda umí vykouzlit opravdu velmi zajímavé efekty, které svatebním fotografiím dodají nevšední ráz. Připravte se však v tomto případě na to, že se pořádně smočíte. Pokud totiž mluvíme o focení ve vodě, tak opravdu mluvíme o focení ve vodě, nikoli u vody.

Publikováno: 01. 10. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová