Nejkrásnější den života vám zdokumentuje Jan Friesner

Svatba je oslava lásky a zároveň také moment, kdy zcela vážně vstupujete do společného života s milovanou osobou. Říká se, že svatební den je ten nejkrásnější a nejdůležitější. Aby vzpomínky na svatbu nebledly, je její nedílnou součástí fotografování. Šikovného profesionálního fotografa začněte hledat s předstihem. Pro snoubence z Olomouckého kraje máme tip: fotografa Jana Friesnera.

Vyfotí, zpracuje a v krátkém čase doručí

Jan Friesner se fotografii věnuje už několik let. Z počátku bylo fotografování jen jeho velkým koníčkem, netrvalo však dlouho a začal se jím živit. Fotí především svatby, a to v okolí Olomouce, Prostějova, Šternberku, Přerova, Mohelnice a Šumperku. Objednávce předchází nezávazná poptávka, díky které zjistíte, zda má svatební fotograf ve vašem termínu volno. Dozvíte se také předběžnou cenu. Jan Friesner pak udělá vše pro to, abyste dostali fotografie odpovídající vašemu přání. Zpracuje je co nejrychleji, abyste se jimi mohli kochat co nejdříve po svatbě.

Další služby

Fotografování svateb není jediná Friesnerova činnost. Fotograf má také svůj ateliér. Ten se nachází ve Velkém Týnci nedaleko Olomouce. Zde nebo také v exteriéru zvěčňuje děti, celé rodiny, páry, ženy v očekávání apod. Dokumentuje také různé akce a společenské události, jako jsou koncerty, firemní večírky či rauty. Oblíbené je také fotografování plesů, především maturitních. Na konci školního roku nesmí chybět fotografování škol a školek v Olomouckém kraji, aby měly všechny děti památku na svou třídu. Mimo to má fotograf v portfoliu také produktové fotografie. Jelikož se rád toulá přírodou, patří do jeho tvorby také focení krajiny. Jedná se zkrátka o všestranného fotografa. Svěřit mu do rukou dokumentaci vaší svatby se vyplatí. Další informace a ukázky svatebních fotografií najdete na www.foto-friesner.cz.

Publikováno: 12. 07. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová