4 tipy na dárky pro novomanžele

Svatba patří mezi jedny ze zlomových okamžiků životů většiny z nás. Najít si toho ideálního protějška není vůbec jednoduché a samotná organizace svatebního obřadu i veselí a všeho s ním spojeného také není příliš jednoduchá. Zdánlivě lepší je situace svatebních hostů. Ti prakticky potřebují pouze sehnat ten správný svatební dar a mohou vyrazit. Popravdě řečeno, také se ale nejedná o zrovna jednoduchou záležitost. Jaké svatební dary se vlastně nejčastěji nakupují? To vám prozradíme v následujících řádcích a dáme 4 tipy na věci, jimiž určitě překvapíte a zavděčíte se.

Na neoriginální a duplicitní dárky zapomeňte!

Asi nejhorším řešením jsou takzvané duplicitní dárky. Jen si představte, že svatební hosté chtějí dát dvěma mladým lidem něco do domácnosti. Pět žehliček ani mopů, lopat nebo čehokoli jiného stoprocentně novomanželé nevyužijí. Pokud se jich budete ptát, zase přijdou o moment překvapení. Spousta lidí dárky pro novomanžele neřeší vůbec. Prostě a jednoduše vezmou určitou částku, vloží ji do obálky a mají vyhráno. O příliš originální řešení se zcela jistě nejedná. Ano, peníze se každopádně hodí každému, nicméně mnohdy je svatebčané využijí na aktuální zaplacení výdajů a vůbec si jich neužijí! Jak tedy z celé situace ven? Jednoduše! Třeba prostřednictvím některého z následujících tipů…

1. Originální spodní prádlo

Jakékoli spodní prádlo představuje bezesporu nutnost. Jak on, tak i ona se bez něj neobejdou. Naším tipem jsou originální boxerky s vtipným nápisem. Může se jednat třeba o slogan hovořící o nebezpečí propojení. Vtipný je i model, který paroduje značku a je na ní zobrazeno nebezpečí úžasu.

2. Dekorativní obraz

Musela by být velká náhoda, abyste koupili nějaký obraz, který již novomanžel nebo novomanželka mají. Moc hezké jsou především variace, které upozorňují na pohodlí vlastního domova. Nápis Home může být jak na rámečcích, tak třeba také přímo jako součást nějakého citátu na větším obrazu.

3. Luxusní svatební skleničky

U tohoto dárku může hrozit, že podobný set už třeba oba dva doma mají. To ale vůbec nevadí, skleničky se v jakémkoli množství v domácnosti musí hodit. Jen si vzpomeňte, kolik jich rozbijete při běžném provozu vy.

4. Divoké kostky

Velmi oblíbené jsou samozřejmě i různé erotikou sexem prostoupené dárky. Určitě se nemusí jednat o žádné pomůcky, ale také taková erotická kostková hra by mohla přinést do domácnosti dvou lidí hodně vzrušení, tak proč ji nevyzkoušet?

Publikováno: 07. 07. 2018

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová

Tagy: dárky pro novomanžele | tipy na dárky pro novomanžele