Když Ježíšek přinese „měkkouše“

Určitě jste to jako malí zažili taky. Netrpělivě jste čekali, až sníte kapra, zazvoní zvoneček a přijde Ježíšek, aby vám naložil auto na dálkové ovládání, autodráhu nebo panenku Barbie. Naděje ale zmizela v okamžiku, kdy jste zahlédli balíček bez ostrých hran. Ano, byl to takzvaný měkkouš. U dětí neoblíbený a proklínaný dárek, který měl jasný obsah a tím bylo oblečení. Rok od roku stále stejný scénář. Měkkouši jsou prostě nedílnou součástí českých Vánoc. S postupem doby je dítě začne brát na milost, až dospěje do fáze, kdy je v dospělosti vyhledává a sám naděluje. Letošní měkkouše čeká stejný osud. Hitem jejich obsahu bude konfekce z FASARDIofficial.

Proč FASARDI?

Dárek z FASARDIofficial je zárukou kvality a exkluzivity zboží. Oblečení splňuje vysoké nároky na trendovost a designovou originalitu. S výběrem na e-shopu nemůžete sáhnout vedle. Módní návrháři a stylisté si dávají velmi záležet na tom, aby byly v nabídce samé COOL záležitosti. O tom svědčí takové extra kousky, jako jsou například dámské krajkové body s jemnou romantickou krajkou, které je vhodné jako TOP nebo negližé.

V hlavní roli ŠATY

Radost každé ženě udělají i společenské šaty, které by neměly pod stromečkem chybět. Na e-shopu FASARDIofficial si můžete vybrat z pestré barevné škály, z množství střihů a velikostí. Na Fasardiofficial drží krok s trendy a v nabídce mají společenské šaty s přidáním nejkvalitnějších módních materiálů, jako je šifon, krajka, bavlna a polyester. Velkým hitem jsou princesové šaty v boho stylu s hlubokým výstřihem do „VÉ“, ve kterých bude každá žena působit rozverně a mladistvě.

Bestsellery 2020

Pokud bude váš letošní měkkouš skrývat jeden z letošních bestsellerů, bude tento dárek ceněn jako jeden z nejlepších. Mezi nejžádanější zboží patří sportovní pouzdrové šaty, šaty s vázáním kolem pasu, asymetrické šaty a overaly. Že je ještě nemáte? Mrkněte na FASARDIofficial a vyberete raz dva.

Publikováno: 14. 01. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Inspirace a trendy

Autor: Eva Svobodová