Nezapomenutelný zážitek ze svatby i firemní akce díky Farmě Michael

Čeká vás v nejbližších měsících svatba a zatím jste se nerozhodli, kde ji budete mít, jaké menu zvolíte, jaké aktivity připravíte pro svatební hosty a podobně? Anebo máte firmu, která pořádá zajímavé firemní akce na utužení pracovního kolektivu, a rádi byste našli místo, kde se budou všichni cítit skvěle, odpočinou si a užijí si spoustu legrace? Což takhle Farma Michael?

Nezapomenutelný svatební den

Jestliže je vašim snem luxusní svatba, jste na adrese Farmy Michael správně. Můžete očekávat nádherné prostředí, krásnou přírodu, skvělé pokrmy připravené s nejvyšší precizností, klid, pohodu, pocit bezpečí za hradbami tvrze… Jednoduše místo jako stvořené pro menší i velké svatby. Protože je všude kolem spousta stromů, květin i zvířat, na své si přijdou všichni, pro něž je lákavá svatba v přírodě nedaleko Slapské přehrady. Na zahradní plochy se vejde asi 200 osob, do vnitřních společenských prostor pak dalších 300 hostů. Ubytování je připraveno pro 130 osob, další mohou být ubytovány externě.

Správné místo pro firemní akce

Na Farmě Michael mnoho firem pořádá opakovaně nejrůznější firemní akce. Sejít se zde můžete s vašimi kolegy, jejich rodinami, také s klienty, zákazníky, studenty… Ať už hledáte správné místo pro zasedání, konference, workshopy, family days, prezentace či jiné příležitosti, bude vám zde jedinečně. Ať už jde o firemní večírky či jiné akce, kapacita jednotlivých prostorů uvnitř i venku je v rozpětí 200 – 1 000 osob. K firemním i společenským akcím můžete využít volnočasové aktivity, které jsou vám k dispozici. Třeba golf, jízdu na koních, wellness, rybaření, nebo jiný doprovodný program, který vám zde rádi na vaše přání zorganizují. Navštivte webové stránky Farmy Michael a přesvědčte se sami o úžasném prostředí i službách.

Publikováno: 27. 08. 2021

Kategorie: Svatební místa

Autor: Eva Svobodová