4 drobnosti pro stylovější svatební hostinu

Není nic smutnějšího než svatební veselka, na které se nikdo příliš neveselí. Pokud se děsíte představy, že se hosté budou nudit a nepodaří se vám je naladit na správnou svatební vlnu, inspirujte se následujícími tipy. Myslete na detaily a dejte šanci drobným, leč skvělým svatebním dekoracím a potřebám.

1. Svatební sada balónků s heliem

Balónky naplněné heliem milují děti i dospělí. Vy si je můžete dopřát ve stylovém svatebním balení. Sada obsahuje vše potřebné – jednorázovou lahev helia, třicet latexových balónků a foliové balónky v podobě svatebních šatů a obleku. Dejte si však pozor na vdechování helia. Rozhodnete-li se rozproudit zábavu „šmoulím“ hláskem, dbejte na prodýchávání kyslíkem a s nadechováním plynu to nepřehánějte!

2. Svatební konfety

Proč by na vaší svatbě neměly chybět konfety? Protože až začnete z tubusu střílet růžové okvětní lístky nebo bílá srdíčka do vzdálenosti deseti metrů, dokonale umocníte atmosféru. Konfety sice nejsou „must have“, ale právě díky nim bude svatební průvod mnohem efektnější.

3. Banner MR & MRS

Řeknete si ANO a budete panem a paní – tak proč to nedat najevo tím nejviditelnějším způsobem? Papírový banner na saténové stuze patří k dekoracím, které se hodí na výzdobu sálu i na zahradu.

4. Svatební bublifuk

Atmosféra skomírá, hosté se příliš nebaví... a v tu chvíli někdo konečně sáhne po bublifuku a vykouzlí desítky bublin. Ostatní ho budou následovat a zanedlouho bude zábava „v plném proudu“. Svatební bublifuky v praktickém balení na stole nezaberou moc místa a poslouží jako skvělý nástroj pro vytvoření správné nálady. Bublinky navíc vypadají skvěle na fotkách! Všechny zmíněné svatební dekorace a potřeby zakoupíte u specializovaného prodejce olo.cz. V nabídce se pořádně porozhlédněte, určitě v ní najdete spoustu dalších skvělých věcí pro svou svatbu.

Publikováno: 16. 05. 2019

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová