Výjimečný den si zaslouží luxusní šperky. Značku Tous si zamilujete

Svatba je označována za nejkrásnější den v životě ženy, protože se promění v princeznu a oblékne si nádherné bílé šaty s dlouhou vlečkou. Samozřejmě se zaměříte především na výběr svatebních šatů, které jsou pochopitelně důležité, ovšem zapomínat byste neměla ani na detaily, jako jsou právě šperky. Šperky byste měla vybírat až poté, co si zakoupíte či vypůjčíte svatební šaty, protože k jednoduchému modelu se hodí honosnější šperky, naopak k příliš zdobeným šatům padnou zase jednoduché náušnice. Jestliže si chcete dopřát něco výjimečného, ojedinělého, ale přitom líbivého, co se trefí do vašeho vkusu, podívejte se do na nabídku šperků značky Tous.

Španělská značka je i v České republice

Ještě před několika lety nebyly luxusní šperky od značky Tous v našich končinách k dostání, musela byste si je objednat ze zahraničních stránek. Protože si však španělský výrobce klenotů vybudoval na evropském trhu pevné postavení, expandoval i do České republiky. Unikátní značka vznikla v roce 1920, takže příští rok oslaví sté narozeniny. Její domovinou je španělské městečko Manresa. Původně sloužila jako hodinářství, postupem času se však začala věnovat i šperkům. V současné době je Tous jedna z nejznámějších značek luxusních šperků pro ženy.

Medvídek jakožto symbol Tous

Co si představíte, když se řekne Tous? Určitě si jako první vzpomenete na medvídka, jenž je symbolem značky. Uchováte své srdce navždy mladé. Sehnat se dají šperky s medvídkem v různých variantách. Objevuje se jak na prstenech, tak i v podobě přívěsků. Záleží jen na vás, která forma se vám zamlouvá nejvíce. Jestliže však nechcete na svatbě nic s medvídkem, nevadí, Tous má v nabídce i jiné druhy šperků, které se hodí pro tyto slavnostní příležitosti.

Co vám ke svatebním šatům nesmí chybět?

V první řadě byste se měla rozhodnout, jestli chcete stříbrné, nebo zlaté šperky. Poté začněte řešit náušnice, které by měly být jemné, ale přitom nevšední. Vzápětí se vrhněte na náhrdelníky. Jednodušší šaty si zaslouží výrazný náhrdelník. Naopak příliš zdobené svatební šaty slaďte s jednoduchým řetízkem a nenápadným přívěskem. Co se ceny týče, tak rozpětí je vskutku rozmanité. Sehnat se dají šperky okolo tisícovky, ale klidně i za více než pět tisíc korun. Záleží tedy i na tom, kolik jste ochotna do šperků, které vás ozdobí ve váš velký den, investovat.

Kde nevšední šperky Tous koupit?

Jestliže jste zatoužila koupit si do své šperkovnice nějaké nové kousky, potom se podívejte do internetového obchodu touscesko.cz. Produkty jsou rozdělené do přehledných kategorií, navíc můžete koupit některé doplňky za vskutku atraktivní ceny, protože pravidelně probíhají různé slevové akce a výprodeje.

Publikováno: 30. 08. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Oblečení a doplňky

Autor: Eva Svobodová