Tipy na svatební dary: S čím nešlápnete vedle?

To hlavní z naplánovaní a organizace svatby již máte za sebou, právě teď je ten nejvyšší čas sestavit seznam svatebních darů, které by se vám do nové domácnosti a také do nové etapy života jisto jistě hodili. Zapomeňte na doby, kdy se seznamy svatebních darů nepoužívaly a novomanželé tak dostali dary, které se opakovaly nebo nebyly prakticky využitelné. Vymezte si dostatek času a zasedněte s partnerem nad seznam dárků, které byste uvítali. Přesný seznam můžete dát na starosti někomu z blízkých členů rodiny, například sestře, nejlepší kamarádce, mamince, tetičce nebo vaší svatební specialistce, která vám se vším vypomáhá. Díky výše uvedené možnosti obdržíte skutečně to, co jste si napsali. Seznam darů také uvítají pozvaní hosté, protože koupě svatebního daru je nelehkým úkolem. Poslední dobou je také velmi populární dát tento seznam například na internetovou stránku, a to například na Facebook, jež se těší vysoké popularitě. Přemýšlíte, jak dáte najevo hostům, kde daný seznam naleznou? Připište tuto informaci k pozvánce, doplňte také kdo má seznam na starosti nebo kde si jej budou moci prohlédnout.

Jaké dary se věnují nejčastěji?

V první řadě se jedná o předměty zcela praktické ,mezi které můžeme zařadit spotřebiče do domácnosti, dále dekorace do bytu, nádobí, set ručníků, povlečení a jiné. Pokud je nevěsta ve v sladkém očekávání , vsaďte na výbavu pro miminko jako dupačky, postýlku, přikrývku, vaničku ke koupání, zkrátka vše, co vás napadne.

Finanční dar je stále oblíbenější

Máte dům či byt kompletně zařízený a raději byste dostali peněžní dar, nebojte se i takovou informaci připojit zvlášť na kartičku, která bude součástí svatebního oznámení, kde můžete také připsat, za jakým účelem částku využijete(například líbánky).  

Publikováno: 17. 09. 2018

Kategorie: Příprava svatby | Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová