Likvidace vozidel může proběhnout rychle a s finančním bonusem

Staré auto je problém. Co s ním? Jen tak si jej ponechat bez toho, aby nás nestálo pravidelný výdaj za zákonnou pojistku, vlastně ani nejde. Navíc, k čemu zbytečné auto, které pouze zabírá prostor? Auto, které nejde prodat, je nutné zešrotovat. A možná nevíte, že to jde nejen zdarma, ale i s finančním bonusem. Často chceme za své staré auto získat nějaké peníze jeho prodejem. Obvykle však naše snaha nedopadne. Vzdáváme to kvůli nespolehlivosti zájemců i nezájmu autobazarů. Děsí nás, že na prodaný vůz stále držíme záruky. Z malého výdělku se tak snadno stane prodělek. Zkuste jinou cestu. Profesionální likvidace vozidel Zahotove.cz je služba likvidace vozidel i jejich výkupu. Jak funguje?

Zbavte se auta už do druhého dne

Služba funguje především rychle. Dnes ji kontaktujete, zítra už vaše staré auto nemusí zabírat parkovací místo ani prostor na dvorku. Není to navíc jen likvidace vozidel Praha. Služba za vámi přijede kamkoliv po České republice a skutečně již druhý den. Zástupci jsou spolehliví a seriózní. Nemusíte si nic chystat. Veškeré prodejní dokumenty si přinesou s sebou. Podepíšete jednoduchou kupno-prodejní smlouvu bez jakýchkoliv právních kliček a domluvit se lze i na profesionálním odhlášení vašeho vozidla z evidence. Za prodaný vůz v tomto případě již nenesete další záruky. Automobil si služba odveze na své náklady. Nesháníte tedy odtah a ani za něj neplatíte.

Peníze i za autovrak

Za své auto dostanete na místě dokonce zaplaceno. Je jedno, jestli jde o bourané zánovní auto, letité vozidlo, vůz po bouračce či nepojízdný automobil. Zajímá vás, kolik za vozidlo dostanete? Kontaktujte službu s dotazem na předběžnou cenu za vaše vozidlo. Ta přesná se sice stanoví až po obhlídce vozidla na místě, přesto budete mít představu o tom, kolik za svůj likvidovaný vůz můžete dostat.

Publikováno: 24. 06. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová