Svatba? Jedině s dokonale upravenými nehty

Svatba je velká, významná událost nejen pro samotnou nevěstu, ale také pro její blízké. Každá žena by měla přijít dokonale upravená. Padnoucí šaty jsou samozřejmost, stejně jako perfektní účes a vkusné líčení. Zapomenout by se nemělo ani na nehty. Možností, jak si nehty upravit, je několik. Tou nejlepší jsou gel laky. Přečtěte si o nich více.

Proč zrovna gel lak?

Nejběžnější jsou klasické laky. Výhodou je jejich nízká cena, dostupnost a snadná aplikace. Bohužel stačí málo a začnou se loupat. Po několika dnech je nutné lak odstranit a nanést znovu. Představte si, že by se vám upravený nehet zničil na svatbě! Kdepak, taková událost si zaslouží trvalejší úpravu. Běžné jsou UV gely, které se zatvrzují v UV lampě. Vypadají skvěle a při správném zacházení vydrží až pět týdnů. Vhodné jsou ovšem pouze pro dlouhodobé nošení. Odstraňování gelu není jednoduché. Nehet pod ním se ničí, potřebuje čas na regeneraci. Volit UV gel pouze jako parádu na svatbu tedy nedoporučujeme. Gel lak je příjemná alternativa spojující výhody UV gelu a klasického laku. Při správném zacházení vydrží kolem tří týdnů. Je odolný, pevný, neloupe se, ani se na něm nedělají škrábance. Můžete se spolehnout, že vaše nehty budou krásné celou svatbu, aniž byste si je musela hlídat. Aplikace gel laku je snadná, podobá se klasickému laku s tím rozdílem, že je nutné k vytvrzení použít UV lampu. Odstraňování gel laku je rychlé a bez následků, stejně jako běžné odlakování. Proto jsou gel laky vhodné jako „jednorázovka“ na svatbu či jinou důležitou událost.

Jak aplikovat gel lak?

Gel lak vám aplikují šikovné kosmetičky v salónu. Pokud vlastníte UV lampu nebo máte možnost si ji půjčit, můžete se do tvorby nehtů pustit i v pohodlí domova. Kvalitní gel laky seženete třeba v e-shopu ENII NAILS.

Publikováno: 09. 08. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová