Líbánky v Africe: Safari v Botswaně okouzlí každého milovníka přírody

Hledáte místo, kde si užijete opravdu kouzelnou svatební cestu, na niž budete dlouhá léta s láskou vzpomínat? Chcete si pořídit dokonalé fotky, jimiž se budete hrdě chlubit přátelům i rodině? Milujete zvířata a chcete si i ta opravdu exotická prohlédnout přímo v jejich přirozeném prostředí? Pak je pro vás tou pravou volbou safari v Africe.

Ze safari v Africe si odvezete zážitky na celý život

Svatební cestu na safari v Africe oceníte v případě, kdy nechcete trávit dny zaslouženého volna v klasickém hotelovém resortu nebo kempu, ale láká vás nefalšovaná romantika a pořádné dobrodružství. Safari v Africe vám nabízí obojí ve více než dostatečné míře. A skvěle si tu užijí jak zkušení cestovatelé, tak i ti, kteří se právě vydali na svou první velkou výpravu. Afrika má své jedinečné kouzlo a poskytne zcela nové zážitky i těm, kteří již poznali nemalou část světa. Zájem, který o ni v současné době panuje, je zcela zasloužený. A mezi nejatraktivnější místa kontinentu patří Botswana.

Na safari v Botswaně si dokonale prohlédnete africkou faunu i flóru

Safari v Botswaně je jednou z nejkrásnějších perel Afriky. Řeka Okavango tu vytváří deltu s okouzlujícími lagunami, říčkami a mokřady. Na hladině vodních ploch kvetou lekníny a na březích lze vidět krokodýly, hrochy, divoké slony a leopardy. Severně od delty Okavanga se nacházejí národní přírodní rezervace Linyanti a Chobe. Na jejich území dodnes žijí lvi, antilopy a ohromná stáda slonů. A na severozápadě Botswany zase cestovatele okouzlí plameňáci, zebry a pštrosi. Při návštěvě safari Afrika byste rozhodně neměli minout ani Viktoriiny vodopády na známé řece Zambezi. A také solné pláně Makgadikgadi, které jsou údajně kolébkou lidského druhu. A vypravit se můžete i za křováky.

Nechte si sestavit líbánky na safari v Africe na přání

Jen málokomu se chce do dalekých exotických zemí se zcela odlišnou kulturou a zvyky vyrážet na vlastní pěst. Naštěstí můžete využít služby profesionálů, kteří se postarají o vaše bezpečí a zajistí vám program přesně na míru. Stačí odeslat jednoduchý formulář a můžete vyrazit za ohromujícími zážitky.

Publikováno: 19. 09. 2020

Kategorie: Svatební cesta

Autor: Eva Svobodová