Realitní agent: Proč využít jeho služeb při nákupu nemovitosti?

Koupě nového domu či bytu je vždy vzrušující zážitek a očekávání nové budoucnosti pro sebe a svou rodinu. Bez ohledu na to, jakou nemovitost si hodláte pořídit, vždy byste měli mít po ruce někoho, kdo se v tomto odvětví opravdu vyzná. Investice do nového bydlení je totiž častokrát závazkem na celý život. Proč teda spolupracovat s realitní kanceláří?

Lepší přístup k nemovitostem

Realitní agenti znají místní trh naprosto dokonale. Takže ví o těch, které nejsou aktuálně inzerované, ale k dispozici. Existují lidé, kteří z různých důvodů nechtějí, aby jejich okolí vědělo o tom, že svou nemovitost prodávají. A právě v tomto bodě vám bude spolupráce s reality Havířov rozhodně užitečná.

Vyjednávání

Zkušený realitní makléř má dobré oko na všechny potenciální vady, které by vámi vybraná nemovitost mohla mít, a kterých byste si vy sami rozhodně nevšimli. Realitní agent může s ohledem na objevený problém vyjednat slevu na celkové částce za nemovitost.

Papírování

S nákupem nemovitosti jde samozřejmě ruku v ruce velké množství papírování. A nikdo tenhle proces nemá rád. V případě spolupráce za vás realitní kancelář Karviná všechny potřebné úkony zařídí. Vám tak odpadne spousta starostí a obíhání.

Reálná cena

Pokud jste si vyhlédli nemovitost, realitní agent vám může říci, zda je požadovaná cena za něj adekvátní. Má na to nejenom zkušené oko, ale také specializované aplikace. Můžete tak ušetřit nemalou částku.

Poradenství a podpora

Výběr nového domu či bytu bývá často i emocionálně vyčerpávající proces. Realitní makléř vám může poskytnout vedení a podporu v každém kroku. Budou vám po boku během každé prohlídky domu a dokáže vysvětlit, proč se případně do domu prostě nevyplatí investovat. Realitní makléř vám pomůže, abyste se v průběhu celého procesu cítili jistě a klidně, a nakonec vám pomůže učinit rozhodnutí, které bude pro vás i vaši rodinu přínosem po mnoho dalších let.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová