Uspořádejte nezapomenutelnou svatební hostinu s těmito tipy!

Po každém svatebním obřadu přichází na řadu svatební hostina. Oslava, která se většinou koná jednou za život – proto každý chce, aby byla prostě nezapomenutelná. Jak ji připravit, abyste na ni vzpomínali i za dlouhou dobu?

Myslete na své hosty

Samozřejmě, svatba je o vás, ale musíte mít na paměti také pohodlí svých hostů. Takže naplánujte dostatek míst k sezení, snadné parkování a také prostor pro děti. Vhodný je hotel Ostrava v centru města, který má s organizací svateb dlouholeté zkušenosti.

Zábava

Nezapomeňte, že do svatební zábavy by měli hosté možnost se zapojit. Takže naplánujte svatební hry, na internetu je mnoho návrhů, které jistě vaši oslavu ozvláštní. Ideální je prostor s venkovním okolím, kde se mohou vyřádit i děti, které na svatbách většinou nechybí. Oblíbený je také fotokoutek či možnost focení polaroidem.

Jídlo a pití

Při otázce, jaká byla svatba, většina lidí hned začne mluvit o jídle. Proto byste tento fakt neměli podcenit. Předem zajděte jídlo vyzkoušet do vámi vybrané restaurace. Ostrava nabízí mnoho možností pro naplánování svatební hostiny. Svatba Ostrava vás v tomto směru velmi příjemně překvapí.

Hudební atmosféra

Na každé svatbě by měli být lidé uvolnění, což zajistí správná hudba. Nejvhodnější variantou je využít služeb DJ, který dokáže zahrát na přání všem věkovým kategoriím, které se na hostině nacházejí. Také myslete na starší účastníky oslavy a vytvořte jim příjemné posezení, které nebude v centru dění, kdy budou mladší ročníky řádit na parketu. Ideální je venkovní terasa, kde si mohou v klidu popovídat.

Nezapomeňte na relaxaci

Po celém vyčerpávajícím dni budou novomanželé rádi, pokud budou mít možnost si také chvíli zarelaxovat. Privátní vířivka je skvělou tečkou za celým svatebním obřadem a následnou hostinou. Také je to skvělou možností na svatební dar. Už máte svou svatbu naplánovanou?

Publikováno: 27. 07. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová