Půjčovna dodávek v Ostravě pomůže i s přípravou svatby

Ceny rostou a vaše plánovaná svatba se začíná prodražovat? Půjčte si dodávku a zorganizujte si vše svépomocí. Šťastný, kdo dnes bydlí u polských hranic. Právě v Polsku se dají nakoupit levněji potraviny, které jsou nyní osvobozeny od DPH. To je u základních potravin zrušeno na půl roku a daň je snížená rovněž u pohonných hmot či energií. Kdo plánuje svatbu, čekají jej větší výdaje. Pohoštění pro rodinu a pozvané, zejména pokud je svatba větší, není ničím levným. Zajeďte si na nákupy do Polska a připravte si vše svépomocí a s pomocí rodiny. Půjčovna dodávek v Ostravě vám pomůže vše přivézt najednou a ušetřit tak náklady za dopravu.

Dodávka se však hodí i jako pomocník pro novomanžele

Kde budete bydlet? Nehodila by se rekonstrukce ještě před příchodem miminka? Jenomže i v této oblasti vše zdražuje a řemeslníci jsou k nesehnání. Zajeďte si nakoupit stavební materiál, barvy, laky, drobnou techniku, podlahy, ale i nábytek opět za hranice a do rekonstrukce se pusťte svépomocí. U Van2Go si vyberete z dodávek různých velikostí. Řídit dodávku do 3,5 tuny navíc můžete s klasickým řidičským průkazem typu B. Takže řidiče shánět nemusíte.

Proč dodávku od Van2Go?

Van2Go je moderní půjčovna dodávek, která v mnoha směrech vyniká před konkurencí. Nabízí půjčování 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Vozidlo si lze přitom převzít zcela bezkontaktně. Firma má rovněž perfektně propracovaný rezervační systém a vůz si tak jde rezervovat předem, ale i okamžitě zjistit, jaká dodávka je k dispozici právě nyní. Z internetu tak v podstatě můžete ihned nasednout do zapůjčené dodávky a veškerý proces zapůjčení probíhá online. Bezhotovostní je i kauce. Firma má své pobočky již nejen v Praze. Z Prahy 4, 6 a 9 rozšířila své působení i do Ostravy. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu a pojištěná. Dodávky si lze půjčit krátkodobě, již od 1 hodiny, ale i dlouhodobě. Cena zapůjčení začíná na ceně 890 Kč/den.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová