Živá cimbálová muzika Petra Goryczky vykouzlí tradiční moravskou atmosféru na každé svatbě

Živá kapela je vždy ta nejlepší investice do zábavy pro každou svatbu. Šikovní muzikanti mají své nástroje pevně v rukou, a tak všem hostům hravě splní všechna jejich hudební přání. Pokud sníte o velmi tradiční svatbě se všemi lidovými rituály, určitě spojte svou svůj velký den s cimbálovou kapelou - pravou moravskou cimbálovkou Petra Goryczky. Všechny rituály tak budou mít jedinečnou atmosféru a o zábavu máte skvěle postaráno třeba do rána.

Cimbálovka přináší nevšední zážitek na první pohled

Muzikanti v krojích dodají tradiční svatbě odkaz úcty k tradicím a zároveň srdečnost a přirozenou veselost, která této události prostě nesmí chybět. Cimbálovka Praha skvěle doladí všechny svatební rituály od rozbíjení talíře, přes první novomanželský tanec až po „čepčení“, které je známější spíše na Slovensku. Rozhodně se ale celý svatební den nemusí nést jen v tomto hudebním žánru. Cimbálovka Praha umí zahrát i mnohem modernější hity ve velmi zajímavé podobě.

Cimbálovka spolehlivě zaujme celou společnost

Cimbálka Praha na sebe umí charakteristicky upoutat pozornost hostů předzvěstí významného okamžiku. Dodá chvíli kouzlo a získá si příznivce. Výhodou je, že si pak naprosto přirozeně získá všechny přítomné klasickým moravsko-slovenským repertoárem a vyláká je zpět na taneční parket. Povzbudí chuťové pohárky a svými chytlavě pozitivními písněmi spolehlivě spojí všechny zúčastněné v jednu nezapomenutelnou partu. No, řekněte sami, co víc si přát. Cimbálová hudba je určitě třešničkou na dortu tradičních i moderních svateb. Ať už se rozhodnete cimbálovku mít jako překvapení večera nebo vás bude provázet celým dnem, určitě nebudete litovat. Poslechněte si ukázku a představte si, že se budete veselit za zvuku podobných melodií... https://youtu.be/8bjM2SLIUUg

Publikováno: 01. 12. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová