Už víte, kde si řeknete své "ano"?

Chcete uzavřít sňatek a přemýšlíte nad nějakým ryze originálním způsobem? Nudí vás i samotná představa, že byste vaše „ano“ vyřkli v kostele či na radnici? Při pomyšlení na stereotypní a nudnou svatbu vám stoupá tlak? Nezoufejte, nikdo vás do takového obřadu nemůže nutit. A my pro vás máme tipy, které vám zajistí zážitek na celý život. Pojďte s námi zavítat na nevšední místa, které se mohou stát dějištěm vašeho sňatku.

Svatební obřad s nádechem všudypřítomné historie

Patříte mezi milovníky historie a téměř každý víkend trávíte na hradech a zámcích? Nechte si poradit od internetovyporadce.cz - rozhodněte se pro svatbu na zámku. Svatební specialisté se rádi postarají o hladký průběh obřadu. Nemusíte se o nic starat a na 100% si užít velkolepé čekaní na den D. Zamiřte na webové stránky zámku Loučeň, který je co se týče svateb velmi oblíbený. Svatební obřad se může odehrát nejen v prostorách zámku, ale také v anglické zahradě přímo pod otevřeným nebem.  Součástí je také svatební hostina a další doplňkové služby, které ke svatebnímu dni bezpochyby patří. Krásné fotky nafotíte v zámeckém parku a první manželskou noc strávíte v zámeckých apartmánech.

Taková námořnická svatba

Milujete pohled na vodní hladinu? Vsaďte na svatbu na lodi a posuňte váš vztah o stupínek výš. Je pouze na vás kudy vaše svatební loď vyrazí. Naplánujte si trasu dle vaše ho přání a vstupte do manželství třeba na Orlíku. V přítomnosti svých nejbližších můžete oslavovat až do rána.

Další originální tipy

Oddat se také můžete v podzemí, ve stařické tramvaji nebo dokonce v pivovaru. Fantazii se meze nekladou. Pokud milujete originalitu a ryze nápadité zážitky, prožijte vaši svatbu na místě zcela nevídaném. První krok do manželství bude jedinečným dobrodružstvím.

Publikováno: 10. 11. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Příprava svatby | Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová