Dodávka udělá spoustu práce i na svatbě. Nemáte? Půjčte si ji!

Čtete dobře, nespletli jsme se. Užitkové vozy jsou sice obvykle k nezaplacení na stavbě, ale stejně dobře se uplatní i při jiných příležitostech. Třeba právě na svatbě. Pokud momentálně řešíte, jak efektivně přepravit větší počet svatebčanů, využijte k tomu dodávku. Nemáte-li vlastní, navštivte půjčovnu a vyberte si správný model.

Málo reprezentativní? Ale kdeže...

Co si má počít ženich, do jehož svatebního auta se hlásí až příliš mnoho nejlepších kamarádů? Má na výběr: buďto některé z nich z důvodu nedostatečné kapacity odmítne, nebo vymění klasický pětimístní osobák za dodávku. Ta pojme podstatně početnější osazenstvo. Místo ženicha si samozřejmě můžete doplnit nevěstu – i ta může nerozhodnost vyřešit zapůjčením dodávky. Ale nebudou ostatní svatebčané z příjezdu hlavních protagonistů v minibusu poněkud na rozpacích? Svatební auto musí reprezentovat, o tom žádná. Nicméně není jediný důvod, proč by se hlavním automobilem vašeho velkého dne neměl stát právě minibus. Stačí se obrátit na půjčovnu, která má ve vozovém parku zánovní dodávky a nikoliv dvacet let staré, rzí prolezlé plechovky.

Minibusem vyřešíte nedostatek řidičů

Kdo bude pít a kdo zůstane střízlivý, aby mohl rozvážet svatebčany? To je otázka, kterou je třeba předem vyřešit. A protože je dobrovolníků s řidičským průkazem jako šafránu, i v tomto směru přijde dodávka vhod. Devět pasažérů je zkrátka více než pět.

Minibusy, se kterými nešlápnete vedle

Hodily by se vám konkrétní tipy? Pražská půjčovna dodávek Vans Renting nabízí zapůjčení stylového Fordu Tourneo Custom v černé barvě. A pokud si vystačíte i s méně okázalým minibusem, který vám přesto neudělá ostudu, můžete sáhnout po klasice v podobě Fordu Transit nebo Peugeotu Boxer. Třeba se vám praktičnost minibusu zalíbí natolik, že si nakonec pořídíte vlastní. Obrátit se můžete na Vans Centre, která zajišťuje prodej dodávek od roku 2007 a nabízí komplexní služby včetně financování a poradenství.

Publikováno: 23. 06. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová