Chcete mít moderní svatební oznámení? Poradíme vám, kde si ho objednat

Svatba je jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších dnů v životě dvou do sebe zamilovaných lidí. Pokud jsou přípravy vašeho velkolepého dne v plném proudu, zřejmě hledáte inspiraci na svatební oznámení. Samozřejmě, vyrobit si ho můžete klidně i doma, nicméně zabere vám to spoustu času. Jestliže chodíte každý den do práce, o víkendu zařizujete ostatní věci na svatbu, jako jsou místo konání, svatební šaty, výzdoba a podobně, ušetřete si práci alespoň se svatebním oznámením. V jednoduchosti je krása. Právě daným rčením se v současné době nevěsty řídí, a proto se do popředí prodrala vskutku jednoduchá, ale přitom neotřelá svatební oznámení. Velice působivá je varianta v podobě bílého podkladu, na němž jsou vytisknuté růže v kombinaci se zdobeným písmem.

Jak si svatební oznámení vytvořit?

Stačí se podívat na webovou stránku www.vyhodnytisk.cz, kde najdete několik provedení svatebního oznámení. V první řadě si vyberete, jestli chcete normální svatební oznámení, nebo skládané. Poté si zvolíte, za jak dlouho ho potřebujete, zda do 24 hodin, což je nejdražší, nebo do 3 dnů, nebo do 7 dnů. Jakmile tedy kliknete na vybranou možnost, dostanete se na webovou stránku, kde si už navolíte konkrétní svatební oznámení. Vyberete si motiv, počet kusů, způsob tisku (jednostranný či oboustranný), druh papíru a formát. Jakmile všechny parametry uvedete, upravíte si samotnou šablonu. Je tedy pouze na vás, co na svatebním oznámení bude napsáno, zda na něm budete mít srdíčko, či nevěstu s ženichem.

Kolik svatební oznámení stojí?

Přímo na výše uvedené webové stránce, tedy v tiskárně Výhodný TISK, se ceny liší podle toho, zda chcete normální oznámení, anebo skládané. Klasické oznámení vás vyjde od 16,34 korun za kus a skládané od 24,50 korun za kus. Čím rychleji ho potřebujete, tím je cena za kus vyšší.

Publikováno: 29. 01. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová