Na dámské rozlučce se svobodou se ozdobte plackami

Rozlučky se svobodou nejsou žádnou novinkou. Takzvané zpívání se praktikuje už od dávných dob. Jenže zatímco v dobách dřívějších pořádaly velkolepé rozlučky především muži, dnes si je dokážou pořádně užít i dámy. Navíc se umí rozloučit se svobodou i kreativně. Velká párty s dostatečným množstvím alkoholu je sice také řešením, ale ženy mnohdy touží po něčem originálnějším. Pořádně se opít můžete každý pátek. Co takhle naplánovat něco unikátního?

Úniková hra nebo třeba seskok padákem

Vezměte celý svůj tým nevěsty a vydejte se vstříc ruchu velkoměsta. Abyste na tento jedinečný den nezapomněly, je potřeba vymyslet něco opravdu velkolepého. Co třeba adrenalinový seskok padákem? Projížďka ve Ferrari? Společný bungee jumping? Jednodenní kurz vaření se všemi vašimi kamarádkami? Nebo raději úniková hra? Nemusí to přece být něco, na co byste museli šetřit dlouhé měsíce. I za pár stovek si užijete královskou zábavu. Něco podnikněte, pak poseďte u sklenky vína nebo zajděte do baru naposledy svobodně lovit přítomné muže. Myšleno s nadsázkou! ;-)

Dejte jasně najevo, co vás čeká

Akci podobného typu si hlavně musíte užít. Zvykem bývá jasně označit nevěstu a dát celému světu najevo, proč jste se sešli. Tato tradice k nám patrně přišla z Ameriky, ale je velmi hezká. Nevěsta někdy nosí růžovou sukýnku, jindy třeba korunku. Je jen na vás, jestli chcete jít až do takových extrémů, nebo zvolíte decentní placky na rozlučku se svobodou. Placka je levná záležitost, neupoutá na vás přehnanou pozornost, na druhou stranu dá jasně najevo, co jste zač. Vyberete si nápis „Bride to be“, „Budoucí nevěsta“ a pro svůj tým „Tým nevěsty“? Případně zvolíte raději neutrální „Ladies night“? Tyto originální placky seženete v e-shopu PanPlacka.cz. Jedna vás vyjde pouze na 25 Kč a doprava začíná na 29 Kč. Jak již bylo řečeno, za perfektní rozlučku se svobodou nemusíte utratit majlant, ale přesto může stát za to!

Publikováno: 26. 01. 2019 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Inspirace a trendy

Autor: Eva Svobodová