Nechte si na svatbu udělat gelové nehty

Kdy jindy by žena měla vypadat neodolatelně než na svatbě? I když v každodenním životě upřednostňujete přirozenou krásu, na svatbu se hodí svěřit do péče profesionálek, které vám vykouzlí nádherný účes, make-up i nehty. Třeba právě gelové. Gelové nehty dlouho vydrží a krásně se lesknou, což jsou určitě důvody, proč byste jim měla dát šanci i vy. Pokud s nimi ješte nemáte žádné zkušenosti, pár věcí si ujasníme.

Gelové nehty vydrží daleko déle než klasický lak

Nehty si nelakujete, protože je to nekonečná práce? Jeden den nanesete lak a za den či dva už se vám odlupuje? Na svatbu je to vlastně jedno, protože i ten jeden den by vydržel i klasický lak. Není však lepší investovat do nehtů, jež budete mít na delší dobu? Gelové nehty jsou sice dražší než klasický lak za pár desítek korun, ovšem vydrží zhruba 3-4 týdny.

Vykouzlete si úplně nové krásné nehty

Klasický lak toho na vašich nehtech moc nezmění. Může zakrýt bílé skvrny a nepravidelnosti na nehtech, ale to je tak všechno. Gelové nehty jsou v tomto ohledu mocnější. Pomocí gelové modeláže můžete dosáhnout lepšího tvaru nehtů, budou hezčí, kulatější, špičaté či takové, jaké si vysníte. Skryjete také problémy s oslabenými nehty.

Gelové nehty drží pevně, ale sundat se dají

Nejste si jistá, jestli se vám gelové nehty budou líbit? Některé nevěsty si je nechávají dělat poprvé na svatbu a pak na ně chodí pravidelně. I kdyby to ovšem nebyl váš případ, není se čeho bát. Svěříte-li se do péče profesionálky, vašim nehtům se nic nestane. Aby šly nehty sundat, je nutné je aplikovat správným způsobem. Pak stačí k odstranění použít aceton. Vhodné je nanést přípravek s acetonem na tampon a ten zabalit spolu s nehtem například do alobalu. Po 7-10 minutách je možné gelové nehty odstranit.

Svatební gelové nehty by určitě měla tvořit profesionálka

Gelové nehty se dají dělat i doma, veškeré vybavení se dá sehnat na internetu. Do budoucna je to samozřejmě také možnost, pokud se do nich zamilujete. Svatební gelové nehty ale rozhodně svěřte do odborných rukou. Neváhejte však přijít s vlastním nápadem. Klidně si na internetu najděte fotky hezkých nehtů a šikovná manikérka vám je zhotoví podle obrázku.

Publikováno: 03. 09. 2020

Kategorie: Oblečení a doplňky

Autor: Eva Svobodová