Svatební cesta

Líbánky na Floridě

Líbánky jsou první dny manželství, tudíž by se měli nést ve znamení lásky, štěstí a pořádné dávky pohody. Nezůstávejte týden doma a raději se vydejte na pár dní na místo, které patří mezi nejlepší. Vzleťte vzdušnou cestou na Floridu a zažijte dobrodružství, na které se vám nikdy nepodaří zapomenout. Vždyť zážitky jsou to jediné, co každému z nás zůstane na věčnost. Naplánujte si svatební cestu směr Florida a nadechněte se štěstí po boku vaší drahé polovičky.

Představíme vám úžasné tipy na ubytování, výlety a nespočet zajímavostí, které můžete právě na Floridě objevit.

Ubytování

Newport beach side hotel patří mezi hojně navštěvovaný hotelový komplex . Nachází se přímo u písečné pláže, což mu jistě dává na atraktivitě. V samotném hotelu můžete nakoupit tradiční suvenýry či si zajít na příjemnou večeři do vyhlášené restaurace. Nespornou výhodou je také vyhovující vzdálenost od letiště.

Tipy na výlety aneb nuda na Floridě nehrozí

Národní park Everglades se řadí k oblíbeným cílům všech turistů. Největší atrakci představuje pozorování aligátorů v zcela přirozeném prostředí, což se vám nemusí nikde jinde naskytnout.

Město Orlando je synonymem pořádné dávky zábavy a radosti. Zajděte do Disneylandu, kde se seznámíte se známými postavičkami z animovaných pohádek. V Orlandu je také možností navštívit muzeum Titanicu, kde se dozvíte další zajímavosti o vskutku katastrofické události.

Miami je místem, které rozhodně stojí za navštívení. Možná budete mít právě vy štěstí a zahlédnete tady známé star světových rozměrů. Třeba si jako vzácný suvenýr přiveze fotografii s Julií Roberts nebo Bradem Pittem.

Zajděte do místních klubů , poručte si koktejl a protančete se v objetí až do rána.