Líbánky na Floridě

Líbánky jsou první dny manželství, tudíž by se měli nést ve znamení lásky, štěstí a pořádné dávky pohody. Nezůstávejte týden doma a raději se vydejte na pár dní na místo, které patří mezi nejlepší. Vzleťte vzdušnou cestou na Floridu a zažijte dobrodružství, na které se vám nikdy nepodaří zapomenout. Vždyť zážitky jsou to jediné, co každému z nás zůstane na věčnost. Naplánujte si svatební cestu směr Florida a nadechněte se štěstí po boku vaší drahé polovičky. Představíme vám úžasné tipy na ubytování, výlety a nespočet zajímavostí, které můžete právě na Floridě objevit.

Ubytování v Newport beach side hotel

Newport beach side hotel patří mezi hojně navštěvované hotelové komplexy. Nachází se přímo u písečné pláže, což mu jistě dává na atraktivitě. V samotném hotelu můžete nakoupit tradiční suvenýry či si zajít na příjemnou večeři do vyhlášené restaurace. Nespornou výhodou je také vyhovující vzdálenost od letiště.

Tipy na výlety aneb nuda na Floridě nehrozí

Národní park Everglades se řadí k oblíbeným cílům všech turistů. Největší atrakci představuje pozorování aligátorů v zcela přirozeném prostředí, což se vám nemusí nikde jinde naskytnout. Město Orlando je synonymem pořádné dávky zábavy a radosti. Zajděte do Disneylandu, kde se seznámíte se známými postavičkami z animovaných pohádek.

V Orlandu je také možností navštívit muzeum Titanicu, kde se dozvíte další zajímavosti o vskutku katastrofické události. Miami je místem, které rozhodně stojí za navštívení. Možná budete mít právě vy štěstí a zahlédnete tady známé star světových rozměrů. Třeba si jako vzácný suvenýr přiveze fotografii s Julií Roberts nebo Bradem Pittem. Zajděte do místních klubů , poručte si koktejl a protančete se v objetí až do rána.

Proč navštívit právě Floridu?

Florida je krásný a rozmanitý stát na jihovýchodě Spojených států. Je známá svými písečnými plážemi, nádhernými západy slunce a celoročně teplým podnebím. Existuje mnoho důvodů, proč Floridu navštívit, od vyhlášených atrakcí a zábavy až po úchvatnou přírodu a divokou zvěř.

Jedním z hlavních důvodů k návštěvě Floridy jsou její atrakce. Na Floridě si každý najde něco pro sebe - od ikonického Walt Disney World a Universal Studios až po světoznámé pláže v Miami a Everglades. Kromě toho je Florida domovem mnoha zábavních parků, vodních parků a dalších zajímavých atrakcí. Ať už dáváte přednost vzrušení z horských drah, nebo odpočinku na pláži, na Floridě si každý najde něco pro sebe.

Dalším důvodem k návštěvě Floridy je její rozmanitá příroda. Od bílých písečných pláží po bujné lesy - floridská krajina je jednou z nejrozmanitějších ve Spojených státech. Na Floridě se také nachází mnoho národních parků a přírodních rezervací, které návštěvníkům poskytují jedinečnou příležitost pozorovat přírodní krásy státu. Různé floridské řeky, jezera a prameny navíc nabízejí návštěvníkům možnost prozkoumat a vychutnat si jedinečný vodní život v této oblasti.

V neposlední řadě je Florida známá svou živou kulturou a životním stylem. Od živé hudby na miamské South Beach až po pohodovou atmosféru na ostrově Keys - Florida nabízí něco pro každý vkus. Množství festivalů a akcí, které se ve státě konají, poskytuje návštěvníkům příležitost poznat jedinečnou kulturu a tradice státu.

Florida je zkrátka skvělou destinací pro cestovatele všech věkových kategorií. Díky svým rozmanitým atrakcím, úchvatné přírodě a živé kultuře nabízí Florida každému něco. Ať už hledáte vzrušující dovolenou nebo klidný odpočinek, není lepší místo k návštěvě než Florida.

Publikováno: 16. 08. 2015 / Aktualizováno: 09. 02. 2023

Kategorie: Svatební cesta

Autor: Eva Svobodová

Tagy: líbánky na floridě