Jak vyřešit auto na svatbu?

V dnešní době existuje několik možností, jak se může nevěsta dopravit na místo obřadu. Záleží opravdu jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Osobní auto aneb standardní volba

Pokud zvažujete výše uvedenou variantu, zohledňujte následující doporučení, které vám ušetří mnoho problémů a komplikací. Osobní auto pro nevěstin den by mělo být dostatečně komfortní a také prostorné. Svatební šaty jsou v mnoha případech objemné, což dosti komplikuje také vystupování z vozu. Finančně úspornější je vypůjčení si vozidla od někoho z rodiny nebo přátel či známých. Vozidlo si lze také objednat u renomovaných firem, které se na půjčení svatebních vozů přímo specializují. Nedoporučují se třídveřové automobily a sporťáky, které disponují daleko menším prostorem u zadních sedadel. Je vaším snem přijet k radnici kabrioletem? Pokud ano, důsledně zvažte , jak dlouhá bude cesta k vašemu cílovému místu. Také nezapomínejte na rychlost, s vaším účesem by si mohl pohrát vítr, což by jistě nepotěšilo žádnou z nevěst. Naplánovali jste vdavky na letní měsíce? Svatební vůz by měl být určitě vybaven klimatizací.

Svatební limuzína aneb sen mnoho z nás

Stále mnoho nevěst touží po svatební limuzíně, která ji přiveze na sjednané místo. Firma vám s pronájmem limuzíny zajistí také řidiče, který bývá oděn do typické uniformy, což vzbuzuje daleko větší pocit okázalosti.

Výzdoba

V dřívějších letech se na vlně zájmu vyhřívala svatební panenka, tento trend však pomalu upadá k zapomnění. Volí se jednoduché, ale přesto originální květinové girlandy ,šerpy a jiné. Největší pozornost si zaslouží samozřejmě vůz pro nevěstu. Ozdoby si můžete vypůjčit ve svatebních salónech nebo si v květinářství nechejte naaranžovat svoji vlastní. Tip: Nezapomínejte, že výzdoba vozu by měla ladit s celkovým charakterem a typem svatby. Pokud byste si přáli zažít něco ryze nezapomenutelného, objednejte si svatební kočár, který potáhne pár běloušů. Velmi efektní je rovněž příjezd v nablýskaném veteránu.  

Publikováno: 27. 06. 2018

Kategorie: Příprava svatby | Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová