Keramika jako svatební dar? Stačí vybrat správný výrobek!

Období svatebních obřadů je v plném proudu a jistě čeká v nejbližší době i někoho z vás. Účast na svatbě je jistě pro každého nevšedním zážitkem a ve finále nemusí být rozhodující, zda jste přímo ženich, nevěsta nebo jedním ze svatebčanů. Mezi tradiční svatební zvyky patří obdarování snoubenců svatebním darem.

Jak najít ten „pravý ořechový“ svatební dar?

Pokud si snoubenci již předem sami nezorganizují svatební dary sami a ponechají každému ze svatebčanů volnou ruku při výběru, nastane okamžik, kdy začnete přemýšlet o vhodném svatebním daru. Je mnoho různých možností. Jako dárek k svatbě budete hledat něco originálního - něco, co bude snoubencům stále připomínat jejich výjimečný den, a navíc se nebude jednat o zbytečnost. Taková kritéria splňují například rukodělné výrobky všeho druhu. Jednu z možností představují výrobky z keramiky. A když přijde řeč na dárek z keramiky, znamenitou volbou je keramika od českých výrobců. Například česká Keramika Andreas má dlouholetou tradici a v nabídce najdete množství vkusných výrobků.  Takovýto originální dárek zcela jistě potěší a navíc si můžete být téměř jistí, že mezi ostatními vynikne. Kouzlo keramických výrobků spočívá v tom, že domácnosti novomanželů dodá útulnou a osobitou atmosféru.

Jako svatební dar můžete věnovat třeba keramický certifikát. | foto: keramika-andreas.cz

Od interiéru až po zahradu

V sortimentu keramických výrobků zmíněné Keramiky Andreas naleznete spoustu výrobků, které se hodí jako svatební dar. Nejste-li si jistí, co by novomanželé ocenili, sáhněte po závěsných dekoracích na zeď (např. cedulka se jmény novomanželů) nebo keramické kasičce, do níž vložíte drobný finanční obnos. Velmi pěkné jsou také romantické sošky koček v páru.  A pokud víte, že novomanželé spolu rádi tráví čas na zahradě, můžete zakoupit keramickou výzdobu do zahrady.

Když novomanželům darujete keramickou pokladničku, určitě se neurazí. Ale musíte ji naplnit mincemi! | Foto: keramika-andreas.cz

Velkou výhodou keramických výrobků je možnost jejich individualizace. Po dohodě s výrobcem je možné upravit barevné provedení a nechat zhotovit konkrétní nápis podle vašeho přání. Váš dárek k svatbě bude pár provázet po zbytek života, pokud s ním bude zacházeno s opatrností.

Publikováno: 11. 06. 2019

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová