Jak se vyrábí svatební šaty na míru? Tento průvodce vám prozradí všechny důležité detaily

Chcete jít uličkou v krásných svatebních šatech, ale ruku na srdce. Najít ideální šaty v salonu je těžší, než se zdá. Nechte si je ušít na míru!

Tvorba svatebních šatů je umění, které se snoubí s krásou

Ve svůj svatební den chce každá nevěsta vypadat fantasticky. Mít šaty podle svých představ, které dokonale padnou, nechají vyniknout přednostem a schovají nějaké ty nedostatky. Přejete si vypadat ve svých svatebních šatech krásně a cítit se báječně? U mě jste na správném místě. Ušiju vám takové šaty, ve kterých budete hrdě kráčet uličkou a vašemu nastávajícímu doslova vyrazíte dech. Navštivte mé zakázkové krejčovství Praha a nechce si ušít šaty přesně podle svých představ.

Proč se rozhodnout pro zakázkové krejčovství?

Šití svatebních šatů nemusí být záležitostí výhradně náročných nevěst. Každá žena, které její vyvolený navlékne snubní prstýnek, si ve svých představách začne plánovat, jak by asi její svatební den měl vypadat. A vše se odvíjí právě od svatebních šatů. Mají být jednoduché, v bohémském stylu či zdobené krajkou?

Ušiju vám pohádkové svatební šaty na míru

Hledáte krásné svatební šaty Praha? Objednejte si u mě schůzku. Na první bezplatné konzultaci společně navrhneme střih, materiál a doplňky. Velkou výhodou šití na míru je možnost kombinovat různé stylistické prvky, které v kombinaci se zvoleným střihem dokonale podtrhnou vaši krásu. Klidně si s sebou můžete přinést obrázky šatů, které se vám líbí. Společně sestavíme ty nejkrásnější šaty pro vás.

Až budete s výsledkem spokojena, přejdeme k cenové kalkulaci a timingu zkoušek. S klientkami většinou dělám dvě zkoušky, přičemž na první představím šaty v základním tvaru, kde s nevěstou domlouvám vzhled, umístění krajek, padnutí apod. Na druhé zkoušce si projdeme úpravy, domluvené z první zkoušky. Šaty už dobře sedí a mají finální podobu, kde už se jen ladí délka sukně a poslední detaily. Zkoušek může být i více, pokud se jedná o náročnější modely. A kdy doporučuji nevěstám navštívit můj salon? Ideálně 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou. Najdete mě v krejčovském ateliéru na Praze 9.

Publikováno: 24. 06. 2023

Kategorie: Oblečení a doplňky

Autor: Tereza Vlasáková