Kde v Brně uspořádat svatební hostinu? V případě penzionu Kovárna neprohloupíte

Výběr správného místa pro svatební hostinu je naprosto zásadní. A možná dokonce ještě důležitější než samotný obřad, protože ruku na srdce – naprostá většina hostů se těší především na hostinu. Ne, že by se nechtěli dojmout nad tím, až si novomanželé řeknou „ano“, ale dobré jídlo a ještě lepší pití je zkrátka základ. Veselka by se měla odehrávat v příjemném prostředí s jedinečnou atmosférou. Pokud takové neznáte, máme pro vás tip. Udělejte si o víkendu čas, navštivte penzion Kovárna a důkladně si ho obhlédněte. Pravděpodobně dojdete k závěru, že jste našli ideál.

Svatební hostině předchází obřad. Je libo církevní?

Než se začnete oddávat nefalšovanému svatebnímu veselí, musíte složit manželský slib. Líbilo by se vám, kdyby vaše Brno svatba proběhla třeba v nedalekém kostele sv. Marie Troubsko? Pokud si však na katolický obřad nepotrpíte, samozřejmě si můžete zvolit jiné místo.

Proč se veselit v penzionu Kovárna?

Penzion Kovárna je mimořádně přitažlivé místo s domáckou atmosférou. Nabízí kvalitní servis a jedinečný gurmánský zážitek v krásné jídelně s dřevěným stropem a podlahou a historickými secesními kachlovými kamny. V uzavřeném areálu penzionu se nachází vlastní parkoviště s dostatkem parkovacích stání. Dominantou jsou úchvatné klenuté vinné sklepy s krbem a stěnou z historických signovaných cihel. V rámci svatební hostiny může proběhnout degustace vybraných moravských i zahraničních vín včetně odborného výkladu. Vždy usměvavý personál penzionu ochotně zařídí vše od čtyřchodového svatebního menu přes dekorace až po doprovodný program. A co se ubytování týče, nabízí se čtyři stylové apartmány. Chcete se o penzionu Kovárna dozvědět více, případně se podívat na fotografie Brno svatby, které zde proběhly? Váš nezapomenutelný svatební den může začít rezervací na webu penzionvinarnabrno.cz.

Publikováno: 20. 02. 2019

Kategorie: Svatební místa

Autor: Eva Svobodová

Tagy: penzion kovárna brno | svatba brno