A do čeho obléknout ženicha?

Nejen nevěsta, ale také ženich by měl na svatbě vypadat famózně. V našem článku se dozvíte potřebné informace o svatebním oděvu pro muže. Představíme vám možnosti, ze kterých můžete vybírat. Vsaďte na tu, která vám přijde opravdu ta nejlepší. Nepodceňte také fakt, že ženichův oblek by měl korespondovat s róbou nevěsty. Pak teprve bude vše perfektní. Nahlédněme spolu pod pokličku pánských obleků a vyberte si podle vašeho vkusu.

Standartní černá

Klasické černé obleky se skvěle doplňují s bílými šaty. Barva nevěstiných šatů by měla ladit s barvou ženichovy košile. Pokud je tedy barva šatů  krémová, champagne či jakákoliv jiná, stejný odstín by měla jistě mít i slavnostní košile. Klasický oblek může být oživen nápaditou vestičkou nebo vázankou. Nezapomínejte také na opasek, který je u slavnostních obleků nutností.

Je libo frak či žaket?

Hlavním poznávacím znamení výše zmíněných, je bezpochyby klobouk zvaný cylindr a elegantní hůlka. Dalším doplňkem jsou rukavice a především košile s manžetovými knoflíky. Jako ženich budete jistě středem pozornosti.

Bělostný oblek

Preferujete oblek krémové či světlé barvy? Pokud má mít nevěsta také bílé šaty, volte oblek ve stejném odstínů, jež ladí k nevěstiným šatům. Pokud této problematice nerozumíte, vsaďte na radu odborníků. Světlý oblek by měl mít také součástí světlé doplňky jako boty, ponožky a vhodné spodní prádlo. Také svatební oblek si mohou pánové vypůjčit. Cena se pohybuje okolo 2000 – 4000 Kč. Cenová hladina je závislá především  na typu materiálu a dalších přídavných doplňků. Nezapomínejte také na  včasnou rezervaci.

Publikováno: 16. 11. 2015

Kategorie: Oblečení a doplňky

Autor: Eva Svobodová

Tagy: jak obléknout ženicha | oblečení pro ženicha