Skvělý, leč opomíjený svatební dar: Udělejte novomanželům radost luxusními hodinkami!

Pozvali vás na svatbu a vy si teď lámete hlavu nad tím, co koupit snoubencům jako svatební dar? Peníze vám připadají neosobní, praktické dárky jako kávovar nebo mixér se vám dávat nechce. Rádi byste darovali něco extra, co snoubenci využijí a zároveň budou z dárku nadšení. Co kdybyste koupili ženichovi i nevěstě luxusní hodinky? Luxusní hodinky nejsou pouze k tomu, aby sdělovaly čas. Jsou zároveň cenný šperk a doplněk. Výběr musíme přizpůsobit osobnosti a stylu oblékání člověka, kterému chceme hodinky darovat. Vciťte se do vkusu obdarovaných. Hodinky se vyrábějí v mnoha různých stylech, každý z nich má svůj charakter. Prohlédněte si nabídku pánských hodinek a popřemýšlejte, zda se budou ženichovi líbit letecké, jachtařské, sportovní či spíše elegantní hodinky.

Na ženichově zápěstí se budou vyjímat! | Foto: hodiny-beny.cz

Dámské hodinky jsou důležité stejně jako správně zvolená kabelka a náhrdelník. U žen má estetická funkce hodinek mnohem větší význam než u mužů. Proto jsou v detailech rozmanitější. Jako dárek volte raději neutrální hodinky bez výrazných prvků, abyste nešlápli vedle a nevěsta je mohla nosit co nejčastěji.

Luxusní dámské hodinky udělají nevěstě radost. | Foto: hodinky-beny.cz

Zamyslete se také nad tím, zda snoubenci ocení spíše kožený, nebo ocelový pásek. Pásek z ocele je těžší, na rozdíl od koženého ovšem nevyžaduje péči. Setkat se můžete také s textilním a silikonovým, ty se ovšem vyskytují u levnějších hodinek a nejsou příliš odolné. Dalším kritériem pro výběr hodinek jsou jejich funkce. Jsou hodinky, které kromě času ukazují také datum nebo den v týdnu. Některé mohou sloužit také jako stopky, budík a dokonce kompas. Známým místem výroby hodinek je Švýcarsko. Kořeny švýcarských hodinek sahají až do osmnáctého století. Švýcaři si potrpí na kvalitu, a tak i hodinky jsou precizně provedené.

Publikováno: 16. 08. 2019

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová