Nejlepší DJ na svatbu? Radek Šiml!

Ačkoliv dnes již mnohdy neplatí, že se ženíme/vdáváme jednou za život, představuje svatba v životě lidí naprosto unikátní událost. Takovou, která by měla být po všech směrech dokonalá, protože na ni – stejně jako například na narození potomka – budeme vzpomínat do konce života. Vyslovit „ano“ a vyměnit prstýnky byste si měli ve společnosti svých nejbližších, jakkoliv úzký, nebo naopak široký okruh rodiny a přátel za ně považujete. Vedle toho hrají hlavní roli vysněné místo konání, perfektní catering a v neposlední řadě zkušený DJ, který vám i hostům splní každé hudební přání, zajistí pohodovou atmosféru, a navíc se případně postará i o moderování svatebního dne.

Jak vybrat nejlepšího DJ na svatbu?

Na internetu narazíte na mnoho nabídek profesionálních DJs i amatérů, kteří si hraním na svatbách ve volných chvílích pouze přivydělávají. Výběru toho pravého (stejně jako v případě nastávající manželky či manžela) je proto potřeba věnovat dostatek času a pozornosti.

Zkušenosti a reference DJ

Klíčovou roli při výběru nejlepšího DJ na svatbu hrají reference a zkušenosti. Čím více má dotyčný odehraných svateb za sebou, tím víc je schopen vžít se do atmosféry na hostině i večírku a reagovat na přání bavících se hostů i novomanželů.
Například Radek Šiml, který patří ke špičce svatebních DJs u nás, ročně odehraje 80 akcí, z nichž více než polovinu tvoří svatby. Takový DJ je schopný cítit s davem a případně improvizovat.

Široký repertoár a umění nenásilně roztančit parket

Úkolem č. 1 pro každého DJ je především zajistit na svatební hostině i následné party prvotřídní zábavu. Repertoár by měl být natolik široký, aby si na své přišli teenageři, střední generace, ale stejně tak i babičky a dědečkové. V průběhu dne i noci totiž většinou přijde vhodná doba na klasiku, jazz, pop, rock i disco. DJ by měl přirozenou cestou udržet po celý den až do ranních hodin plný parket.

Nejlepší DJ je také moderátor a bavič. Rozproudí atmosféru a přítomné dostane do víru zábavy! | Foto: djradeksiml.cz

Zazpívat si karaoke je super zábava

Vedle Kočáru a jiných svatebních her a kvízů představuje příjemné zpestření karaoke. Doporučujeme se před objednáním DJ zeptat, zda je dotyčný kolektivní zpívání známých hitů zařídit.

DJ a moderátor v jednom

Když už se rozhodnete investovat do DJ, vybírejte tak, aby prokazatelně uměl moderovat. Na svatbě se od něj neočekávají žádné dlouhé proslovy, avšak správný DJ a moderátor v jedné osobě by mě umět stručně, výstižně, a přitom vtipnou formou organizovat celodenní harmonogram; uvést první tanec novomanželů, svolat svatebčany ke svatebním kvízům a soutěžím, vysvětlit jim pravidla i následně jednotlivé hry v čele s populárním Kočárem řídit.

Fotokoutek, videoklipy a další služby

Ptejte se i po doplňkových službách. Spoustu starostí vám totiž může ušetřit, pokud DJ zajistí třeba fotokoutek s tematickými rekvizitami. Originální a vtipné snímky z fotokoutku dodají zamilovanému svatebnímu albu nenucenou dávku vtipu. Rozjaření svatebčané se mohou nechat zvěčnit např. s párty klobouky nebo parukami na hlavách, s falešnými knírky, srandovními brýlemi, čelenkami, vějíři, plyšáky nebo cedulkami s vtipnými vzkazy, které vás i po letech nechají zavzpomínat na pohodovou atmosféru a dobrou náladu toho dne.

Fotokoutek dá vzniknout originálním snímkům, které vám budou svatbu navždy připomínat. | Foto: fotokoutekfunbox.cz

Stejně tak zpětně oceníte i vzpomínku v podobě zamilovaného videoklipu provázaného neopakovatelnými momentkami.

Tip na profesionálního DJ na svatbu

Pokud hledáte prověřený tip na profesionálního DJ, který vás vaším životním dnem příjemnou, vtipnou a seriózní formou provede, lze s klidem na srdci doporučit zmíněného Radka Šimla. Jeho spokojení klienti u něj oceňují zejména:
  • kvalitní techniku a profesionální nazvučení
  • široký repertoár písniček od 60. let do současnosti
  • možnost pouštět vedle songů i videoklipy
  • schopnost vtipně, věcně a seriózně moderovat svatební den
  • umění udržet plný taneční parket od odpoledne až do ranních hodin
  • zkušenosti s karaoke, do kterého se zapojí všichni svatebčané
  • možnost vytvoření originálního videa ze svatby
  • více než 11leté zkušenosti
  • živé reference z 80 akcí a 40 odehraných svateb ročně.

Publikováno: 10. 06. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová

Tagy: DJ radek šiml | jak vybrat svatebního DJ | nejlepší DJ na svatbu