Slevové kupony a kódy vám umožní ušetřit na svatbě. Jak na to?

Nebaví vás trávit celé dny v nákupním středisku, protože máte na práci úplně jiné starosti - přípravu svatby a všechny ty důležité věci okolo? To ani nemusíte. Určitě tušíte, že se nabízí mnohem výhodnější řešení. Zboží si můžete jednoduše objednat online, a navíc při tom ušetřit. Jak? Provozovatelé internetových obchodů rádi zákazníkům zpříjemní již tak pohodlné nakupování z domova, a to nějakým tím slevovým kupónem či kódem. Cílem těchto bonusů a kupónů je samozřejmě zvýšit prodej zboží. Zákazníci jsou ovšem spokojení, protože ušetří.

Jak slevu získat?

1. Vyplňování dotazníků Slevové kódy a kupóny lze získat například pomocí vyplňování on-line dotazníků. Majitelé webu vám po vyplnění na váš profil připíší slíbený kredit, který můžete utratit třeba za slevový kupón. Tuto možnost nabízí e-shopy jako Zalando či Mall.cz 2. Bonus za registraci Za rychlou a jednoduchou registraci lze u mnoha prodejců získat unikátní slevový kupon, který je určen pouze pro nové zákazníky. Jedním slevovým kuponem to navíc obvykle nekončí, registrovaní uživatelé pak dostávají slevy e-mailem pravidelně. 3. Poštovné zdarma Všichni neradi platíme za poštovné. Ovšem mnohé e-shopy nabízí poštovné zcela zdarma. Anebo ho lze získat nákupem nad určitou částku. Zpravidla je limit tisícovka, jindy o něco méně, nebo naopak více. 4. Kupóny pro věrné zákazníky Rozumní obchodníci si váží svých zákazníků, a tím pádem se snaží je nějakým způsobem odměnit za jejich věrnost. Vztah kupujícího díky slevám k e-shopu silnější, dotyčný dostává motivaci k dalším nákupům.

Slevové kupony a kódy na jednom místě

Kde najdete aktuální slevové kupony na jednom místě? Jako na stříbrném podnose je již mnoho let servíruje databáze slevovykupon.net. Na webu momentálně najdete přes 30 tisíc akčních nabídek a více než 3 tisíce slevových kuponů (nechybí například AboutYou slevový kód) do 15 tisíc e-shopů. Je tedy z čeho vybírat!

Publikováno: 01. 08. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová