Proč se vydat na svatební cestu v karavanu?

Marně přemýšlíte nad tím, jak a kde strávit první momenty se svým budoucím manželem? Máme pro vás perfektní tip. Pokud máte ráda nevšední zážitky a naopak se bráníte okoukanému stereotypu, vydejte se na svatební cestu v karavanu!

Poznáte spoustu krásných míst

Díky karavanu nebudete na jednom místě. Svou svatební cestu si začnete užívat již ve chvíli, kdy vkročíte do obytného auta nebo přívěsu. Nepodceníte-li plánování cesty, nudit se určitě nebudete. Navštívíte spoustu turistických cílů a v případě potřeby kdykoliv změníte směr.

V Česku i v zahraničí

Česká republika nabízí nespočet kouzelných míst. A vy můžete poznat alespoň některé z nich. Anebo se vydáte za hranice a zajedete si až k moři? Jen si představte tu romantiku... Je to jen na vás, karavan vás rozhodně omezovat nebude.

Nefalšovaná romantika

Jste romantičkou tělem i duší? Pak se vám budou líbánky v karavanu líbit, protože zažijete nezapomenutelné romantické chvilky. Třeba na horách při západu slunce nebo na jiném místě, kde vás nebude nikdo rušit. Ostatně právě soukromí patří k největším výhodám karavaningu.

Netušený komfort

Máte snad obavy z toho, že si líbánky neužijete z důvodu nedostatečné výbavy karavanu? Nemějte strach, moderní obytná auta a přívěsy jsou na velmi vysoké úrovni. Budete se cítit jako v luxusním hotelu a jistě vám nic chybět nebude.

Nový společný koníček

Na svatební cestě v karavanu se se svým mužem ještě o něco více sblížíte. Možná se vám tento způsob cestování zalíbí natolik, že si nakonec pořídíte vlastní obytný příves nebo auto. Budete spolu sdílet další skvělé hobby, což je mnohem lepší, než když se oba partneři ve volném čase oddávají vlastním zájmům. A jak se představa svatební cesty v karavanu líbí vám? Pokud jste již něco takového absolvovala, napište do diskuze pod článkem.

Publikováno: 19. 06. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Svatební cesta

Autor: Eva Svobodová

Tagy: líbánky v karavanu | romantická svatební cesta | svatební cesta v karavanu