Přemýšlíte nad praktickým svatebním darem? Daruje luxusní bavlněné povlečení

Chystáte se na svatbu a uvažujete nad tím, jakým svatebním darem uděláte novomanželům radost? Pokud se chcete vyhnout nepraktickým dárkům, měli byste uvažovat nad luxusním povlečením. Je dokázané, že kvalitní povlečení dokáže zvýšit kvalitu spánku a přijde vhod v každé domácnosti. Potěšte i vy novomanžele dárkem snů.

Luxusní bavlněné povlečení

Luxusní bavlněné povlečení, které je nejen krásné na pohled, ale také neuvěřitelně příjemné, je skvělým nápadem na svatební dar i na dárek k výročí svatby. Povlečení vyrobené z pravé bavlny vyniká svými vlastnostmi. V létě chladí a v zimě příjemně hřeje, skvěle odvádí pot a pyšní se také dlouhou životností. Bavlněné povlečení je dostupné hned v několika úpravách, například Mako jersey, Mako satén nebo Mako brokát damašek. Povlečení s označením Mako je vyrobeno z Mako bavlny, což je obecný název pro jakostní hornoegyptskou bavlnu s délkou vlákna 30 až 34 mm. Více o Mako bavlně si můžete přečíst v tomto článku.

Věděli jste?

Víte, že první výročí svatby se nazývá bavlněnou svatbou? V den výročí byste si proto měli dát něco z bavlny. Co třeba právě luxusní bavlněné povlečení, ve kterém se vám bude spát jako v bavlnce?

Jaké povlečení zvolit?

Přemýšlíte, jaké povlečení z velkého množství barev a vzorů vybrat? Vsaďte na univerzální barvy a vzory, které se hodí do každé ložnice. Novomanžele jistě potěšíte povlečením ve slonovinové, broskvové nebo bílé barvě. Věděli jste, že i barva povlečení má vliv na kvalitu spánku? Poradíme, jakou barvu povlečen vybrat a jakou raději ne.

TIP: Dárkový poukaz

Pokud si nejste jistí, že se novomanželům trefíte do vkusu, darujte jim dárkový poukaz od české značky Stella Ateliers.

I povlečení může být osobním dárkem

Preferujte osobní dárky? Skvělým tipem je svatební povlečení s vlastní fotografií. S jakými dalšími povlečeními nesáhnete vedle?

TIP1: Povlečení LOUIS XVI.

Povlečení LOUIS XVI. je učiněným synonymem luxusu. Povlečení vyrobené ze 100% bavlněného brokátového damašku okouzluje nejen neuvěřitelně příjemným povrchem, ale také svým extravagantnějším zámeckým vzorem.

TIP2: Povlečení CLEO

Svým jemným romantickým vzorem ve stříbrné a rosé barvě si vás s jediným pohledem získá luxusní ložní povlečení CLEO s povrchovou úpravou pro snadnější žehlení.

TIP3: Povlečení FINJA

Žádná jiná barva není se svatbou tak spojená jako bílá. Darujte nádherné ložní Mako brokát-damaškové povlečení FINJA v univerzální bílé barvě. Darujte svatební dar, který novomanžele zaručeně nadchne. Obdarujte je luxusem v podobě kvalitního bavlněného povlečení Stella Ateliers.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Svatební dary

Autor: Eva Svobodová