Pořizujete boty na svatbu? Nebojte se být svá

Svatební outfit je jednou z věcí, kterou si budoucí nevěsta užívá. Vybírá šaty, šperky a k tomu i nezbytné boty. Jaké se hodí k šatům? Dnes vás konvence nemusí svazovat.

Kde koupit svatební boty?

Jaké by měly být svatební boty? Klasika, která nezklame, je stejná barva jako šaty. Což je ve většině případů bílá barva nebo krémový odstín. Některé nevěsty si nechávají boty potáhnout stejnou látkou, jakou mají šaty. Hodně oblíbená je krajka, často zdobená perličkami nebo flitry, ty dodávají botičkám punc Popelčina střevíčku. Klasikou jsou rovněž svatební lodičky na podpatku. Jestli ovšem máte partnera, který je stejně velký nebo i menší, mohou mít svatební lodičky nízký podpatek. Krásné jsou balerínky, velmi efektní jsou ty s krajkou či metalické kousky. Ptáte se, kde koupit svatební boty? Samozřejmě existují různé salony, výběr zde ale není tak pestrý. Velmi vkusné a mnohem větší výběr poskytují i běžné obchodní řetězce s botami.

Bílé tenisky na svatbu – trend, kterého se nebojte

Že může být svatba nekonvenční, o tom není spor. Pokud má nevěsta bílý oblek, může mít klidně bílé tenisky na svatbu. Anebo to jde kombinovat i s šaty. Někdy se veselka koná v zajímavém exteriéru. Může to být v kopci na posvátném místě a sem by snad nevěstu nikdo nechtěl nutit jít v balerínkách. Takže sportovnější obuv se přímo nabízí. Například bílé sneakers. Nejsou to klasické botasky robustního tvaru. Jde o obutí, jež je celkem i elegantní, ostatně se hodí i k formálnějšímu pracovnímu oděvu. Minimalistické sportovní boty, například látkové, nijak nenaruší celkový svatební outfit. A pokud má nevěsta dlouhé šaty, jež boty skryjí, není v podstatě co řešit. Nebojte se proto být svá. Vyberte si takové boty, v nichž se nebudete ve svůj den „D“ cítit upjatě.

Publikováno: 01. 02. 2022

Kategorie: Oblečení a doplňky

Autor: Eva Svobodová