Jak začít plánovat svatbu?

Budete se letos vdávat či ženit? Nebo někdo vám blízký stojí před okamžikem, který mu změní život? Nechte se inspirovat ve světě multimediálním a vytvořte si ideální svatební oznámení přesně na míru vašim potřebám.

Zařiďte si svatební web

Váš den D může být promyšlený do puntíku, přesto v hektickém období přípravy proběhne mnoho změn. Může se stát, že se pozmění časy, bude zapotřebí upravit program,někdy se i narychlo vybírají jiné lokace. Představte si, že byste v takových případech museli obvolávat hosty, které jste již pozvali. Už tak dost stresující období by se stalo ještě nepříjemnějším. Pokud si zařídíte svatební web, přípravy budou probíhat on-line. Můžete vše změnit prakticky hned a vaši hosté najdou platformu, již budou sledovat. Uvidíte, že vám to mnohé usnadní. Nyní vás i seznámíme se službami, které svatební web poskytují.

Originální svatební oznámení

Tento typ webové stránky představuje originální svatební oznámení. Hosté zde najdou vše potřebné: místo, čas, program. Informace můžete dle potřeb editovat, a protože hosté budou vědět, že mají sledovat dění na webu, dostane se k nim informace ihned. Pojměte to jako hru. Hosty pobavíte, protože s blížícím se datem svatby mohou sledovat dění na internetové stránce jako na běžné multimediální platformě. Svatební oznámení lze pojmout s humorem, kdy budete postupně poodkrývat jednotlivé položky, pojměte to jako příběh vašeho života, který se blíží k vašemu dni D.

Tvorba webových stránek na míru

Na svatebním webu lze udělat fotogalerii, jež bude mapovat vaše dětství, dospívání, maturitní ples a zdůrazní moment, kdy jste se potkali se svou láskou. V následující fázi lze hosty připravit na dress code. Zvolíte-li speciální požadavky na oděv, související s vaší zálibou (např. retro kousky, preference barvy), můžete na něj odkázat právě ve fotogalerii. Devizou těchto svatebních webů je interaktivní zázemí, hosté mohou ihned reagovat, mít připomínky. Tvorba webových stránek je jednoduchá, rychlá služba, jež vám mnohé usnadní.

Publikováno: 11. 03. 2019

Kategorie: Příprava svatby

Autor: Eva Svobodová