Chcete vlastní placku? A víte, kde všude ji můžete využít?

Nadchnul vás nápad navrhnout si vlastní placku, kterou budete moci nosit? Kam si ji ale můžete vzít a uplatní se vůbec taková drobnost v dnešní hektické době? Dali jsme pro vás dohromady několik tipů na praktické využití placek, kterými se můžete inspirovat.

Placky na reklamu

Reklama je odvětví, pro které jsou placky jako stvořené. Využít pro ni navíc můžete jakýkoliv typ placky, jak klasiku se spínacím špendlíkem, tak třeba placku se zrcátkem, kterou věnujete zákaznicím, anebo placku s otvírákem lahví, již ocení zase spíše pánové. Jako univerzální lze označit placku s magnetem, kterou si na lednici připnou obě pohlaví a pro propagaci budou mít také velmi kvalitní výsledky. Reklamní placky jsou něčím, co obohatilo marketing a umožnilo snazší budování značky. Výhodou je, že si placky pro svoji reklamu můžete navrhnout sami tak, aby sdělili to, co je podle vás nejdůležitější. Chcete, aby si zákazníci jméno vaší firmy spojili s nějakým sloganem či obrázkem? Dejte ho na placku. Originální placku podle vaší představy si navíc v online návrhovém prostředí vytvoříte sami za pár minut.

Placky na svatbu a jiné oslavy

Čeká vás svatba anebo velká rodinná oslava, na kterou se sjede větší množství hostů? Připravte se na ni a pro každého nechte vyrobit jmenovku, aby se rychle poznali a ve spleti hostů nezapomněli svá jména. Pomůžete tak všem předejít nepříjemným až trapným situacím, kdy si nemohou vybavit jméno člověka, který se jim před nedávnem představil, ale také ušetříte práci s představováním hostů i sami sobě. Jednoduše každému při příchodu rozdáte jmenovku a vše ostatní necháte na nich. Placky s potiskem si můžete nechat vyrobit ale také jako připomínku svatby anebo jiného významného výročí. Originalitě se zkrátka meze nekladou.

Placky na památku

Nenechte odvanout příjemný okamžik, společný rodinný zážitek anebo jen čas, kdy jste byli všichni spolu a připomeňte si ho plackou. Placku podle vašeho originálního návrhu si můžete nechat vyrobit i jen tak pro radost. Mnoho radostných chvil vám ostatně přinese i její samotný návrh, při kterém se jistě vyřádíte a vychutnáte si všechny složky svojí kreativity. Tak jen směle do toho!

Publikováno: 02. 03. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová