Jedlé třpytky do nápojů pro vaši nezapomenutelnou párty

Plánujete-li rodinnou oslavu, Silvestra či narozeninovou párty s přáteli, překvapte své hosty vskutku unikátním zážitkem. Tím jsou jedlé třpytky do pití, které dodají vašim nápojům luxusní náboj. Můžete se vsadit, že vaši hosté budou moci na vířivých třpytivých koktejlech oči nechat.

Lávové víno vlastní výroby

Jedlé třpytky promění jednoduchým způsobem perlivé víno v šampaňské s lávovým efektem. Stačí je do vašeho oblíbeného vína nasypat a exkluzivní nápoj je na světě. Pro použití třpytek jsou nejvhodnější perlové šampaňské, červené víno, pivo, lihoviny i nealko nápoje. Proč je perleťové šampaňské tak populární? Vděčí za to svému magickému designu způsobenému ohnivým vírem třpytek. Tato skvělá podívaná jen tak neskončí, neboť se jedlé třpytky do nápojů ve víně nerozpustí, nýbrž usadí na dně.

Vhodné i pro děti

Jedlé potravinářské třpytky jsou vyrobeny na minerální bázi. Splňují ty nejpřísnější potravinářské standardy, proto nemusíte mít obavy připravit skvělou párty také dětem. Třeba ve formě zmrazených kostek vody se třpytkami, které pak přihodíte do limonád a džusů. Třpytky jsou veganské, 100% jedlé, neobsahují laktózu, lepek, ořechy ani geneticky modifikované suroviny. Nejedná se o třpytky na bázi cukru, proto jsou bez chuti a zápachu. Rovněž se nevyznačují žádnou texturou. Tyto jedlé třpytky splňují certifikáty Kosher a Halal.

Malé množství, spousta zábavy

Základem třpytek je jedlý lesk zvaný Brew Glitter, které se též používá i na zdobení dortů a zákusků. Co se týče menší oslavy, budou vám stačit 4 g třpytek, jimiž ozdobíte až 20 koktejlů nebo sklenic vína, 33 panáků whisky, 3 láhve vína, 6 půllitrů či 6 plechovek piva. Velmi malé množství jedlého lesku postačí také na ozdobení dezertů. Stačí ho nastříkat nebo nanést štětcem na potahovací hmotu.

Publikováno: 27. 05. 2021

Kategorie: Inspirace a trendy

Autor: Eva Svobodová