Aby byla vaše svatba včetně obřadu dokonalá…

Svatební den je jeden z nejvýznamnějších okamžiků života, jenž se vám pevně vryje do paměti. Z toho důvodu bychom neměli podcenit přípravy, aby bylo vše dokonalé. Základem je perfektní organizace svatby, abyste si mohli vychutnávat každičkou minutu této výjimečné události.

Kde se bude konat obřad?

Svatba v kostele je vskutku romantická, fotogenická a plná zvláštní atmosféry. O své se postará samo prostředí. Sluneční paprsky prosvětlující vitrážová okna, červený koberec linoucí se k oltáři, efektní zvuk kostelních zvonů. Ať už se rozhodnete pro kostel, kostelík, synagogu nebo kapli, určitě se vám budou hodit krásné dřevěné kostelní lavice. Nejen že poskytnou všem svatebčanům pohodlné posezení, ale navíc vás uhranou svým krásným designem.

Trocha historie

Lavice se v kostelech začaly objevovat ve 13. století, a to v Anglii. Původním materiálem byl kámen, který se od 14. století začal nahrazovat pohodlnějším dřevem. V současné době jsou kostelní lavice nahrazovány dřevěnými nebo kovovými židlemi, neboť se s nimi lépe manipuluje. Ideální kombinaci nabízejí dřevěné židle, které se dají během okamžiku propojit, čímž vznikne systém kostelních lavic. Jsou proto ideálním svatebním doplňkem, protože si tak vaši hosté mohou za co největšího pohodlí vychutnat svatební obřad.

Variabilní úprava prostoru

Pokud vás během obřadu odrazuje standardní uspořádání lavic v řadách, upravte si prostor podle svého. Kostelní židle jsou velice jednoduše rozpojitelné a zároveň stohovatelné. Spoje zajišťuje diskrétní magnetický systém, jenž v kombinaci se souměrným navržením nepůsobí nijak rušivě. Pokud bude mezi dospělými sedět na spoji malé dítě, nebude se cítit nijak nekomfortně. Precizní úprava umožňuje srovnat židle do přesných řad i sloupců, jejichž délku si upravíte dle vlastních potřeb.

Publikováno: 27. 04. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová