Krásná prsa nemusí být nesplnitelným snem

Vypadat krásně ve svůj velký den, to si přeje snad každá nevěsta. Mít nádherné šaty a půvabný dekolt? To k tomu patří, a pokud nejste spokojená se svým vzhledem, lze s tím něco dělat.

Modelace prsu Praha – nejlepší lékař

Samozřejmě záleží na vás, jak se cítíte, a pokud jste se sebou spokojená, bujný dekolt vám nenutíme. Některé budoucí nevěsty ovšem při prohlížení katalogů a různých inspirativních svatebních stránek zatouží po žlábku, které mají modelky na snímcích. Je samozřejmě také pravděpodobné, že tento „nedostatek“ řeší ony dámy už déle a nenapadne je to ve chvíli, kdy si chtějí koupit šaty na svatbu. V den D ale chtějí dámy vypadat skvostně, mít památku v podobě fotografií. A právě svatba je někdy ten mezník, kdy se žena odhodlá k modelaci prsu. Jak začít? Ideálně se objednat na konzultaci na prověřenou kliniku. Recenze si můžete najít na internetu, stačí zadat například výraz „modelace prsu Praha“ a vyhledejte si lékaře, který vám představí nejmodernější metodiky. Můžete si nechat zvětšit nebo zpevnit prsa pomocí implantátů. Někdy se ňadra pouze nadzvednou, odstraní se přebytky kůže, posune se dvorec, silikony ani nejsou třeba. Možností je opravdu spousta.

Metody odstranění vrásek – Praha

Dávno neplatí, že nevěsta musí být 20letá dívenka. Před oltářem často stanou ženy po třicítce a ty mají třeba už nějaké vrásky. Ve svůj velký den můžete vypadat svěže. Jemné linky lze vypnout pomocí aplikace botoxu. V počátečních projevech stárnutí se botox aplikuje do čela, mezi obočí nebo kolem koutků úst. Starší dámy (kolem 50. roku) už mohou projít face-liftem, kdy se jim zvedne povadlá kůže zejména pod tvářemi. Ano, i zralejší ženy mohou být nevěsty a mohou vypadat skvěle. To se však týká i maminek, které provdávají nebo žení své ratolesti a na svatbě chtějí vypadat bezvadně. Nejen tyto služby nabízí například MUDr. Ivan Justan, Ph.D., který má dlouholeté zkušenosti v oboru. Nebo si stačí zadat do vyhledávače výraz „odstranění vrásek Praha“ a podívejte se na recenze klinik ve vašem okolí.

Publikováno: 24. 11. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Eva Svobodová