Příprava svatby Rady a tipy

Jaké snubní prstýnky si vybrat?

Snubní prstýnky jsou dávným symbolem manželského svazku, tato tradice je považována za jednu z nejčastější a dodnes používanou svatební specifikou. Poradíme vám skvělé triky, které vám mohou pomoci při výběru daných zásnubních prstýnků.

Berte v potaz, že právě zásnubní prstýnky patří mezi skupinu prstýnků, které budete nosit za svůj život co možná nejčastěji, proto byste výběr a následný nákup kroužků neměli v žádné případě uspěchat, ba právě naopak. Nechejte si dostatek času na rozmyšlenou a až si budete 100% jisti, dejte souhlas se koupi.

Cena je rozhodující

První co byste měli s drahou polovičkou probrat, je pořizovací cena daných snubních prstýnků. Výslednou cenovou hladina prstýnků nejvíce ovlivňuje cena a velikost či šířka svatebních symbolů. Dále se peníze rychle rozkutálejí díky zdobení a celkovému provedení.

Materiál

Nevíte, pro jaký materiál se rozhodnout? Ujasněte si následující informaci. Pokud víte, že budete nosit prstýnky denně, pak se vám daleko více vyplatí provedení ze zlata. Na výběr máte ze zlata bílého, žlutého, růžového anebo kombinaci výše uvedených, která se hodí pro ty, kteří rádi nosí vše a nechtějí se vzdát např. žlutého nebo bílého podtypy zlata. V případě, že prstýnky vytáhnete z krabičky jen párkrát do roka, vsaďte na stříbrné provedení.

Je libo kamínek či jiné zdobení?

Především ženy jistě uvítají ozdobu snubního prstýnku, skromné zdobení se uskutečňuje s kamínkem briliantu, naopak pro bohaté zdobení se preferují zirkony. Mnoha páru si také přeje vyrytí jména svého partnera a datum svatby. Další rozhodujícím faktorem je také samotný styl, design a provedení daného prstenu. Pamatujte na to, že prsteny budete nosit každý den, proto by vás vzhled prstýnku neměl příliš brzo omrzet. Vybírejte si také styl prstýnku podle vašeho způsobu oblékaní, dle vašeho osobního stylu a šarmu.

 

 

Poslat komentář